Denizbank Bonus Kredi Kartı Alanlar 190 TL Bonus Kazanıyor

Denizbank Kredi Kartı Alanlar Bonus Kazanıyor

Faal olarak kredi kartı kullanan kişilerin tercihi genel olarak bonus imzalı kartlardan yana oluyor. Bonus kredi kartları taksit seçenekleri ve anlaşmalı işyerlerinin çok olması nedeniyle tercih ediliyor. İlk kez kredi kartı alacak kişilere Denizbank tarafından yeni bir kampanya sunuldu. Bu kampanyaya göre kredi kartını Denizbank’tan alan kişiler 190 liraya kadar bonus kazanabilecekler.

Bu kampanya için aranan şartları ise şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Denizbank bonus kredi kartını alarak kampanyadan faydalanmak isteyenlerin 31 Ağustos tarihine kadar Denizbank internet sitelerinden ya da Facebook üzerinden kredi kartı başvurusu yapması gerekiyor.
  • Bonus iki aşamalı olarak sunuyor. Bonusun ilk aşaması olan 40 lirayı alabilmek için kredi kartınız geldikten sonra 20 Eylül tarihine kadar kredi kartınızla alışveriş yapmanız gerekiyor. Bu alışveriş için herhangi bir limit söz konusu değil.
  • Sizlere verilen bonusları 13 Ekim tarihine kadar anlaşmalı işyerlerinde kullanmalısınız, aksi halde bonuslarınız alınacaktır.
  • Kampanyanın ikinci aşamasındaki bonusu alabilmek için harcama teminatı vermeniz gerekiyor. Bu teminatı vermeniz durumunda kredi kartınıza 150 lira daha bonus yüklenir. Kredi kartınıza yüklenen bu bonusu 13 Ekim tarihine kadar kullanmalısınız.
  • Standart alışverişlerde de çeşitli oranlara bağlı olarak bonus kazanabilirsiniz. Kazandığınız bonuslar kartınıza anında yüklenecektir.

Denizbank tarafından ortaya çıkarılan bu kampanyaya katılmak için son 3 gün olduğunu unutmamalısınız. Kredi kartı için gerekli başvuruyu internet sitesinden yapabilirsiniz, kredi kartı başvurunuzun sonucu telefonunuza sms ya da mail adresinize mail olarak gelecektir. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.