Finansbank’tan Günde 12 Liraya 10 Bin Lira Bayram Kredisi

0

Finansbank Bayram Kredisi

Kurban Bayramı’ndaki ihtiyaçlarınız için kredi çekmek gibi bir düşünceniz varsa güncel kredi faiz oranlarını değerlendirebilir, en uygun faizi sunan bankadan kredi çekebilirsiniz. Bayram kredisi veren bankalardan biri olarak karşımıza çıkan Finansbank 10 bin liralık bir bayram kredisi fırsatı sunuyor. Krediye ait detaylar ise şu şekilde:

Finansbank bayram kredisi için belirlenen kredi faiz oranı 1,2’dir. Bu kredi faiz oranının yanı sıra birtakım masrafları da bankaya ödemeniz gerekiyor. 10 bin liralık bir bayram kredisi için belirlenen kredi tahsis ücreti 50 liradır. Buna ek olarak kredinin zorunlu hayat sigortası bedeli ödemesi de bulunmaktadır. Hayat sigortası için ödemeni gereken ücret ise 135 liradır, bu sigorta bedeli 36 ay vade için geçerlidir. Vadenin düşmesi durumunda ödenmesi gereken hayat sigortası bedeli de düşecektir.

Kredinin toplam vergisi 480 liradır, bu vergi kredinin içindedir. Yani vergiyi baştan ödemeniz gerekmiyor, taksitlerle ödeme yaptığınızda sizlerden bu vergi de tahsil ediliyor.

36 ay vade ile Finansbank bayram kredisini almanız durumunda aylık olarak ödenmesi gereken tutar 357 lira olacaktır. Bu kredide sabit taksit özelliği vardır. Yani bütün taksitler eşittir, aynı zamanda kredi faizi de sabittir. Bir süre sonra ödemeniz gereken taksit ücreti artış göstermez. Finansbank bayram kredisinin aylık taksit tutarını günlük olarak hesapladığımızda karşımıza yaklaşık olarak günde 12 liralık bir hesap çıkıyor.

10 bin lira kredi alan kişiler bu kredi için toplamda 2404 lira faiz geri ödemesi yapacaklardır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın