Yapı Kredi Verimlilik Yönetimi Yetkilisi Alımları Yapıyor!

0
Yapı Kredi Verimlilik Yönetimi Yetkilisi Alımları Yapıyor!
Yapı Kredi Verimlilik Yönetimi Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Türkiye’nin en büyük dördüncü özel bankası olan Yapı Kredi, hedeflerine yönelik yaptığı ilerlemelerde hesap işlemlerinde garantici olmak adına geliştirdiği departman üzerine banka iş ilanları duyurusunda, Verimlilik Yönetimi Yetkilisi alımlarına başladı.

“Burası Yapı Kredi Fark Burada”, “Hizmette Sınır Yoktur”, “Sınırsız Ülkeye Sınırsız Hizmet”, “Az laf, çok iş” sloganları ile hedeflerini hem kendi hem de müşteri alanlarında belirleyen Yapı Kredi alanında daha iyi verimlilik sağlamak için İstanbul (Avr.)(Beşiktaş) Verimlilik Yönetimi Yetkilisi alımlarına başladı.

Yapı Kredi Verimlilik Yönetimi Yetkilisi için Gerekli Nitelikler

Yapı Kredi Verimlilik Yönetimi Yetkilisi için Gerekli Nitelikler
Yapı Kredi Verimlilik Yönetimi Yetkilisi için Gerekli Nitelikler
  • Analitik düşünerek düşünceleri aktif devam ettirmek,
  • Veri analizi yapabilme konusunda deneyimli olmak,
  • Ekip çalışmasına yatkın olarak pratik davranabilmek,
  • Proje bazlı çalışmaya yatkın olmak.

Görevleri Nelerdir?

Görevleri Nelerdir?
Görevleri Nelerdir?
  • Gider ve yatırım optimizasyonu yöntemlerini tasarlamak ve süreçlerini yönetmede uygulamaya almak,
  • KFS Grup tasarruf aksiyonlarıyla birlikte uygulama yol haritalarını hazırlayarak uygulamaları koordine etmek,
  • Mevcut kaynakların verimliliğine bakarak üretkenliği raporlamaya yönelik stratejiler geliştirmek ve düzenli olarak raporlar sunmak,
  • Belirli bir bütçe üzerine geçen projeler için ilgili partilerle birlikte fizibiliteleri değerlendirerek üst mertebeleri de bilgilendirmek.

Son başvuru tarihi 14 Temmuz 2021’dir. Banka son başvurunu tarihi değiştirme yetkisine sahiptir. Yayımlanan ilanla ilgili başvuru yapmak ve ilanı detaylı incelemek isteyenler haberin sonunda bulunan bağlantıdan faydalanabilirler.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-verimlilik-yonetimi-yetkilisi-2771661
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın