Fibabanka’dan İnstagram Kredisi

Sosyal medya siteleri aracılığıyla kredi veren bankalardan biri de Fibabanka oldu. Zira daha önceden Denizbank ve Garanti bu konuda kampanyalar düzenliyordu. Fibabanka İnstagram kredisi faiz oranlarından faydalanmak isteyen kişilerin İnstagram hesaplarından ihtiyaçlarının fotoğraflarını paylaşmaları ve #bayramdanealalım etiketiyle yayınlamaları gerekiyor. Böyle hem çekilişe katılıyor hem de düşük kredi faiz oranlarıyla kredi çekebiliyorsunuz.

Fibabanka İnstagram ihtiyaç kredisi için belirlenen kredi faiz oranı 0,99’dur. Bu faiz oranı 12 aya kadar vadeli olan krediler için geçerlidir. Zira daha fazla vade isteyen kişiler için kredi faiz oranı tekrar hesaplanır. Örnek vermek gerekirse 10 bin lira kredi çekip 12 ayda ödemek isteyenler 0,99 faiz oran öderken 18 aya kadar vade isteyenler 1,29 faiz oranıyla kredi çekebilirler.

Kredide hayat sigortası zorunluluğu vardır. Hayat sigortası bedeli kredi çeken kişinin yaşı ve cinsiyetine göre değişir. 45 yaşında bir erkek kredi çektiğinde yılda 75 lira hayat sigortası ödemelidir. Kredi için talep edilen kredi tahsis ücreti ise yüzde 0,5 olarak belirlenmiştir. Belirlenen bu tahsis ücreti her bin lira kredi için 5 TL anlamına geliyor.

Krediden 5 bin lira olarak faydalanan bir müşteri bunu 12 ayda ödemek istediği zaman ona özel 0,99 kredi faiz oranı uygulanır. Bu da aylık 449 liralık taksitler anlamına geliyor.

Fibabanka ile tablet kazanmak isteyenlerin belirlenen etiketle paylaşım yapmaları yeterlidir, çekiliş sonucu Fibabanka tarafından açıklanacaktır. Kazananlara Lenovo tablet hediye edilecektir. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın