TEB Pratik İhtiyaç Kredisi

Kredi faiz oranlarının güncellenmesiyle bütün bankalar kampanyalarını da yeniledi. Kampanyalarını yenileyen ve değişik fırsatlarla karşımıza çıkan bankalardan biri de TEB’dir. TEB ihtiyaç kredisi kampanyalarını incelediğimizde TEB pratik ihtiyaç kredisinin en makul kredi olduğunu görüyoruz, zira bu kredi hem tutar hem de kredi faiz oranı yönüyle aynı bankanın diğer kampanyalarından daha avantajlı görünüyor.

İnternet sayesinde birkaç dakika içinde başvuru yapabildiğiniz bu kredi için belirlenen limit 12 bin 500 liradır. Yani krediden maksimum 12 bin 500 lira olarak faydalanmanız söz konusudur.

Eğer krediden 5 bin lira olarak faydalanmak istiyorsanız sizlere 1 aydan 36 aya kadar vade seçeneği sunuluyor, 36 ay vade seçeneğini seçmeniz halinde zorunlu hayat sigortası için toplam 274 lira 92 kuruş ödeme yapmanız gerekir. Kredi tahsis ücreti her 1000 lira için birim olarak alınır ve bin liralık bir kredi için tahsis ücreti 5 liradır.

Kredinin yıllık maliyet oranı 25,22 olarak hesaplanmıştır. Örnek bir ödeme tablosu oluşturmak gerekirse TEB Pratik İhtiyaç kredisi kampanyası için şunları söyleyebiliriz.

Krediden 12 bin 500 liraya kadar talebiniz olabilir, aldığınız kredi için de 36 aya kadar vade seçebilirsiniz. 5 bin lira alıp 3 yıl vadede krediyi ödemek istediğiniz varsayarsak kredi için ödemeniz gereken toplam masraf 300 liradır. Buna ek olarak aylık taksit tutarınız ise 191 lira olacaktır.

TEB Pratik ihtiyaç kredisi faiz oranı 1,55 olarak belirlenmiştir, bu faiz oranı özeldir. Yani müşteri skorlandırması sonucu belirlenir. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

four + twelve =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.