Ana SayfaBanka İş İlanlarıŞekerbank Proje Yöneticisi Personel Alımları

Şekerbank Proje Yöneticisi Personel Alımları

-

Şekerbank Banka İş İlanları

Şeker pancarı üreticilerine finansal destek sağlamak amacıyla kurulan bankalardan olan Şekerbank, köklü bankacılık hizmetleriyle müşterilerine özverili bir hizmet sağlamaktadır.

Çalışanlarıyla etkili faaliyetler yürüten banka, takım ruhunu güçlendirmek ve açık pozisyonlar için personel alımları gerçekleştirmek istemektedir. Banka iş ilanları kapsamında Proje Yöneticisi adaylar beklenmektedir.

Şekerbank Proje Yöneticisi Personel Alımları, üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun adayları ilgilendirmektedir. İş başvurusunda bulunacak adayların ayrıca iyi derecede İngilizce bilmesi gereklidir. Bankacılık sektörü tabanında, projelerin yönetim süreçleri konusu için en az 3 – 4 yıllık deneyimli adayların başvuruları beklenmektedir.

Personel alımı gerçekleştirecek olan banka tercihen Proje Yönetimi konusunda sertifika sahibi adayları beklemektedir.

İş ilanına başvuru gerçekleştirecek olan adayların kurumsal ve bireysel krediler, kartlı sistemler, alternatif dağılım kanalları gibi konulardan en az birine hakim olması gerekmektedir. Erkek adaylar içinse askerlik görevlerinin tamamlanmış olması gerekmektedir. Banka iş ilanlarında yer alan bilgilerce, değerlendirme sonucunda görevlendirilecek adaylar Bilgi Teknolojileri Grubu’na bağlı Proje Ofisi’nde yer alacaklardır.

Personel alımı gerçekleştirecek olan bankanın iş ilanında belirttiği pozisyon için belirtilen iş tanımını ilan sayfasından öğrenmeniz mümkündür. İş ilanı için belirtilen son başvuru tarihi 19 Eylül 2016’dır. Yapılan personel alımları için belirtilen çalışma yeri İstanbul Avrupa Yakası’dır. Pozisyon seviyesi Uzman Yardımcısı olarak belirtilmektedir.

Bankacılık sektöründe kariyer hedefleyenler için sunulan iş fırsatlarına başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Şekerbank Proje Yöneticisi Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/sekerbank-t-a-s/proje-yoneticisi-is-ilani/705356

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol