Yapı Kredi Bankası Personel Alımları

Yapı Kredi, iki köklü kurumun birleşmesiyle kurulmuş günden güne aktif büyüklüğünü genişleten politikalar yürütmektedir. Müşteri portföyü de doğru oranda artan banka, sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir.

Banka yoluna daha büyük bir ekip olarak devam etmek amacıyla bünyesinde çalıştırılmak üzere personel alımları gerçekleştirecektir. Banka iş ilanları kapsamında Genel Müdürlük bünyesinde Kurumsal ve Ticari Krediler Yönetimi Bölümü’nde görevlendirilmek üzere takım arkadaşları aranmaktadır.

Personel alımı gerçekleştirecek bankanın iş ilanına yapılacak başvurular Finansal Analiz Uzmanı pozisyonu için değerlendirilecektir. İş başvurusu gerçekleştirecek olan adayların ayrıca 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir. (İşletme, İktisat, Matematik, Ekonometri, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği vb.)

Adayların ayrıca iyi derecede İngilizce bilmesi ve MS Office programlarına hakim olması da istenilen nitelikler arasında yer almaktadır.

Banka iş ilanları yayınlanan bankanın personel alımları için aranan diğer nitelikler; Analiz ve raporlama konusunda yetkin kişiler, analatik düşünebilen, problem çözme yeteneği gelişmiş, erkek adaylarınsa askerliklerini tamamlamış olmaları istenmektedir. Askerliğini en az 2 yıl tecil ettirmiş adaylar da başvurabilir.

Personel alımları gerçekleştirilecek olan iş ilanında belirtilen iş tanımıysa şu şekildedir; Kurumsal ve Ticari alanlardaki müşterilerin bilançolarındaki gerekli düzeltmelerin yapılması ve buna ek olarak Finansal Analiz Raporunun düzenlenmesinin sağlanmasıdır.

Banka iş ilanı için başvurularınızı 28 Ağustos 2016 ve 18 Ekim 2016 tarihleri arasında gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın çalışma yeri olarak belirttiği şehir İstanbul’dur.

Yapı Kredi Finansal Analiz Uzmanı Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-finansal-analiz-uzmani-1473425

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × 5 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.