Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar 2016

Google Haberlere Abone Ol:

Hangi Bankalar Öğrencilere Kredi Kartı Veriyor

Alışverişlerinde puan kazanmak ya da taksit yaptırma hakkına sahip olmak isteyen birçok öğrenci kredi kartı almak istiyor. Ancak her banka öğrenciler için kredi kartı vermiyor. Bazı bankalar ise sadece öğrencilere özel kredi kartı kampanyalarıyla gündeme geliyor. Öğrenciye kredi kartı veren bankaları şu şekilde sıralayabiliriz:

Ziraat Bankası tarafından KYK öğrenim kredisi ya da burs alan kişiler istemeleri halinde kredi kartına sahip olabiliyorlar. Ancak bu bankadan kredi kartı alabilmek için KYK kredisi ya da bursu almanıza gerek yoktur. Direkt olarak şubeden başvuru yaparak kredi kartınızı alabilirsiniz. Öğrencilere verilen bu kredi kartının limiti 500 lira olarak belirleniyor, asgari ödeme tutarı ise yüzde 40’tır.

İş Bankası da öğrencilere kredi kartı veren bankalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. İşte Genç Üniversiteli kampanyası altında kredi kartı alabildiğiniz bu bankanın kredi kartı da 500 lira limite sahip oluyor. Bu kredi kartına ek olarak sizlere bir de vadesiz hesap açılıyor. Bu hesap için herhangi bir şekilde hesap işletim ücreti ödemeniz gerekmiyor, kredi kartı için yıllık ücret ise 20 lira olarak belirlenmiştir.

Garanti Bonus öğrenci kredi kartı da yine üniversite öğrencilerine sunulan kredi kartlarından biridir. Bu kredi kartı bonus ibaresi taşıyor, limiti ise 400 liradan başlıyor. Kart için bankaya yıllık ücret ödemek gerekmiyor. Bu kartın başvurusu internet üzerinden yapılabiliyor.

Öğrencilere kredi kartı veren bankalardan biri olan Yapı Kredi bu konuda Play Kart kampanyasıyla karşımıza çıkıyor. Play Kart limiti 500 lira ile 1000 lira arasında değişiyor. Bu kredi kartı için yıllık ücret ödemek gerekmiyor. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.