Ana SayfaKredilerZiraat Bankası’ndan 3 Ayda 1 Ödemeli Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası’ndan 3 Ayda 1 Ödemeli Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası
Z

-

 

3 Ayda 1 Ödemeli Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Birçok bankanın klasik ihtiyaç kredisi kampanyalarını incelediğimizde karşımıza tahsis ücreti, sigorta bedeli, iki kalem vergi ve komisyon ücretleri çıkıyor. Ziraat Bankası’nın standart ihtiyaç kredisini almak isteyen kişiler için de aynı masraflar söz konusudur. Ancak Ziraat Bankası masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyenler tahsis ücreti ve buna benzer ücretleri ödemezler. Ancak kredi için standart olarak hayat sigortası yaptırmak gerekiyor.

3 ayda 1 ödemeli masrafsız ihtiyaç kredisi için belirlenen kredi faiz oranı değişiklik gösterebilir, bu konuda sizlerin ne kadar miktarda kredi çektiğine bakılıyor. Bu krediden 10 bin lira olarak faydalanmak isterseniz sizler için belirlenen kredi faiz oranı 1,63 olacaktır. Dilerseniz bu kredinin taksitlerini ayda bir şeklinde de ödeyebilirsiniz. 10 bin liralık kredinin taksitlerini ayda bir olarak öder ve 3 yılda borcunuzdan kurtulursanız aylık taksit miktarı 389 lira olacaktır. Aynı krediyi 3 ayda bir ödemeli olarak aldığınızda 3 ayda 1 1190 TL ödeme yapmanız gerekir.

Ziraat Bankası tarafından sizlere sunulan bu ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak istiyorsanız hayat sigortanızı da yaptırmalısınız. Bu hayat sigortası da yıllık olarak yapılır ve sizlerden yıllık ücret alınır. Ziraat Sigorta kapsamında sizlere yapılacak olan hayat sigortasının yıllık bedeli 206 TL’dir. Kaç yıl vade istediğinize göre bu tutar değişiklik gösterecektir.

Krediden 5 bin lira olarak faydalandığınız zaman da kredi faiz oranı 1,63 oluyor. Bu krediyi 36 ayda ödemeniz halinde bankaya aylık ödemeniz gereken ücret 195 lira olacaktır. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,353TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol