Vakıfbank Esnafa Özel İhtiyaç Kredisi

0

Yıllardır ülke ekonomisinde önemli izler bırakan Vakıfbank, bireylerin ve işletmelerin de kalkınmalarında önemli roller oynamaktadır. Esnafların kalkınmasında da finansal destek sağlayan banka esnafa özel ihtiyaç kredileri düzenlemektedir.

Esnafa özel ihtiyaç kredileri için iki seçenek sunulmaktadır. Birincisi Standart Kredi, ikincisiyse Mini Kredi’dir. Mini ihtiyaç kredisi için banka, 36 aya varan vadeler ve indirimli faiz oranlarıyla birlikte 20 bin TL’ye kadar kredi fırsatı sunmaktadır.

Standart ihtiyaç kredisi için kredi tutarı 50 bin TL’ye kadar yükselmektedir. Bu kredide de vade süresi 36 aya kadardır. Esnafa özel ihtiyaç kredisinin seçenekleri bunlarla sınırlı kalmamakla beraber kredi taksitlerini ödeyebilecekleri 5 farklı ödeme şekli bulunmaktadır. Esnafa özel ihtiyaç kredisinin geri ödemlerini dilerseniz aylık eşit taksitlerler, dilerseniz 3 ayda bir ödeme seçeneğiyle gerçekleştirebilirsiniz.

 Bir diğer seçenek olan 3 aya kadar ödemesiz dönemli seçenekten de faydalanabilirsiniz ya da sizin istekleriniz doğrultusunda değişken taksitli ödemeler gerçekleştirebilirsiniz. Son seçenekse 1 yıl içerisinde 4 taksite  kadar ertelemeli ödemelerdir.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

Bu seçeneklerle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurusu için Vakıfbank şubeleriyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ayrıca kredinin kullanılabilmesi içinse Businesscard ve Kredili Bankomat ürünü alınması sizler için zorunlu tutulmaktadır. Esnafa özel olarak düzenlenen bu ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgi için Vakıfbank iletişim kanalları kullanılabilir.

Kredi başvurusu yapmak için en yakın şubelerin listesine web sitesinden ulaşarak bilgi almanız mümkündür.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın