Yapı Kredi KOBİ Kredileri İzleme Uzmanı Arıyor!

0

Bankacılık sektörü Türkiye’nin önde gelen sektörlerinden bir tanesi olup, dinamizmini ve gelişimini her gün biraz daha arttırmaktadır. Bu kadar göz önünde olan bir sektör içerisinde de banka personel alımları bir dezavantaj olarak karşımıza çıkıyor. Bankacılık sektörü içerisinde kendinizi gösterebilmeniz için rakiplerini elemeniz ve de başarınızı tescillendirmeniz gerekmektedir.

Sektör içerisinde başarılı olabilmeniz için ilk olarak banka sınavlarına girmeli ve sektör içerisindeki başarınızın ilk göstergesi olacak olan banka sınavlarında başarılı olmalısınız. Söz konusu sınavda başarılı olduktan sonra ise banka mülakatlarında başarınızı tescillemeniz gerekmektedir.

Türkiye’nin önde gelen bankalarından bir tanesi olan Yapı Kredi bankası bünyesi dahilinde çalıştırmak üzere yeni KOBİ Kredi İzleme ve Tasfiye Bölümleri’nde görevlendirebileceği personeller alacaktır. Başvurması beklenen KOBİ Kredi İzleme Uzmanları için, üniversitelerin İktisat ve de İşletme gibi ilgili bölümlerinden mezun olmaları, mali analiz ve de kredi konularında en az 2 sene deneyimi olan ve de tercihen İngilizce bilen, personeller öne geçecektir. İş için başvuru yapacak kişilerin kendisini sosyal, takım çalışmasına uygun ve de dinamik olarak tanımlaması gerekiyor.

Yapı Kredi Bankası Kobi Kredileri izleme pozisyonu ve bankanın diğer iş ilanlarına bu bağlantılardan başvurabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-kobi-kredileri-izleme-uzmani-1491291

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın