Şekerbank’tan Çiftçilere Kira Desteği
Şekerbank’tan Çiftçilere Kira Desteği

Çiftçilerin yanında yer alan Şekerbank, teminatlı kredi desteğinin yanı sıra tarım üretimini ilerletmek amacıyla lisanslı depolarla anlaşmalı olan çiftçiler için kira desteği veriyor.

Tarımsal üretimin devamlılığı öncelik olan üreticiler için her daim birlikte ilerlemeyi hedef alarak bu yolda devam eden Şekerbank, Elektronik Ürün Senedi (ELÜS) teminatlı kredi desteğinin yanı sıra şu an için de ürünleri depolama değerlerini koruma altında olacak çiftçiler için 5.000 TL’ye kadar ürünlerin depolanmasıyla birlikte korumaya alma amacıyla çiftçilere ‘Lisanslı Depo Kira Desteği’ sunuyor.

Kira Desteği Kampanyasından Yararlanan Çiftçiler

Kira Desteği Kampanyasından Yararlanan Çiftçiler
Kira Desteği Kampanyasından Yararlanan Çiftçiler

Şekerbank’tan ELÜS teminatı altında kredi kullanımı ile kampanya fayda alan çiftçilere yönelik hem sağlıklı ürün depolamaları için hem de ürün depolayabilmek için değerleri koruyan kısa vadeli nakit ihtiyaçlarını koruma amacıyla ihtiyaçlar karşılanabilecek. Çiftçiler ise bu şekilde sağlıklı ve izlenebilecek depolanmalar amacıyla yeni ve modern depoculuk sistemine tabi depolarda ürünlerini bekletebilecek. Lisanslı Depo Kira Desteği’nden yararlanmak isteyen çiftçiler ise yılsonuna kadar Şekerbank şubelerine başvuru yapma imkanına sahip.

Tuğbay Kumoğlu: “Çiftçilerimize Özel Çözümler Sunuyoruz”

Tuğbay Kumoğlu: “Çiftçilerimize Özel Çözümler Sunuyoruz”
Tuğbay Kumoğlu: “Çiftçilerimize Özel Çözümler Sunuyoruz”

Şekerbank KOBİ, Perakende ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Şekerbank olarak, gerek çiftçilerin gerekse tarımsal ürün ticareti yapan müşterilerimizin tüm iş süreçlerini yakından takip ediyoruz. Dolayısıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre en iyi çözümleri sunmaya çalışıyoruz. Çiftçilerimizin ve tarımsal üretim alanında faaliyet gösteren firmalarımızın tarımsal ürünleri lisanslı depolar sayesinde sağlıklı, güvenli ve kaliteleri korunarak saklanabiliyor ve hasatları değerine göre satışa sunulabiliyor. Çiftçilerimizin ürünlerinin değerini korumalarını sağlamak amacıyla lisanslı depo kiralama desteğini de müşterilerimize sunduk. Üretimin sürdürülebilirliği için çiftçilerimizin ihtiyacına özel çözümler sunmaya devam edeceğiz.”

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın