Ana SayfaGündemŞekerbank’tan Çiftçilere Kira Desteği

Şekerbank’tan Çiftçilere Kira Desteği

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Çiftçilerin yanında yer alan Şekerbank, teminatlı kredi desteğinin yanı sıra tarım üretimini ilerletmek amacıyla lisanslı depolarla anlaşmalı olan çiftçiler için kira desteği veriyor.

Tarımsal üretimin devamlılığı öncelik olan üreticiler için her daim birlikte ilerlemeyi hedef alarak bu yolda devam eden Şekerbank, Elektronik Ürün Senedi (ELÜS) teminatlı kredi desteğinin yanı sıra şu an için de ürünleri depolama değerlerini koruma altında olacak çiftçiler için 5.000 TL’ye kadar ürünlerin depolanmasıyla birlikte korumaya alma amacıyla çiftçilere ‘Lisanslı Depo Kira Desteği’ sunuyor.

Kira Desteği Kampanyasından Yararlanan Çiftçiler

Kira Desteği Kampanyasından Yararlanan Çiftçiler
Kira Desteği Kampanyasından Yararlanan Çiftçiler

Şekerbank’tan ELÜS teminatı altında kredi kullanımı ile kampanya fayda alan çiftçilere yönelik hem sağlıklı ürün depolamaları için hem de ürün depolayabilmek için değerleri koruyan kısa vadeli nakit ihtiyaçlarını koruma amacıyla ihtiyaçlar karşılanabilecek. Çiftçiler ise bu şekilde sağlıklı ve izlenebilecek depolanmalar amacıyla yeni ve modern depoculuk sistemine tabi depolarda ürünlerini bekletebilecek. Lisanslı Depo Kira Desteği’nden yararlanmak isteyen çiftçiler ise yılsonuna kadar Şekerbank şubelerine başvuru yapma imkanına sahip.

Tuğbay Kumoğlu: “Çiftçilerimize Özel Çözümler Sunuyoruz”

Tuğbay Kumoğlu: “Çiftçilerimize Özel Çözümler Sunuyoruz”
Tuğbay Kumoğlu: “Çiftçilerimize Özel Çözümler Sunuyoruz”

Şekerbank KOBİ, Perakende ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Şekerbank olarak, gerek çiftçilerin gerekse tarımsal ürün ticareti yapan müşterilerimizin tüm iş süreçlerini yakından takip ediyoruz. Dolayısıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre en iyi çözümleri sunmaya çalışıyoruz. Çiftçilerimizin ve tarımsal üretim alanında faaliyet gösteren firmalarımızın tarımsal ürünleri lisanslı depolar sayesinde sağlıklı, güvenli ve kaliteleri korunarak saklanabiliyor ve hasatları değerine göre satışa sunulabiliyor. Çiftçilerimizin ürünlerinin değerini korumalarını sağlamak amacıyla lisanslı depo kiralama desteğini de müşterilerimize sunduk. Üretimin sürdürülebilirliği için çiftçilerimizin ihtiyacına özel çözümler sunmaya devam edeceğiz.”

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.