İng Bank’tan 48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Kampanyası

0

İng Bank Taşıt Kredisi Kampanyası

Sıfır araç alan kişilerin çoğu araçları için taşıt kredisi kullanıyor. İng Bank ve diğer bankalar çeşitli özelliklere sahip kredi kampanyaları sayesinde taşıt kredisi fırsatı sunuyorlar. Taşıt kredisi alabileceğiniz bankalardan biri olarak karşımıza İng Bank çıkıyor. İng Bank taşıt kredisine ait şart ve kurallar ise şu şekildedir:

Bu krediden faydalanmak için sıfır araç ya da 8 yaşını doldurmamış bir 2. El araç almanız gerekiyor. Daha yaşlı araçlar için bu kampanyadan faydalanamazsınız.

İng Bank taşıt kredisi kampanyası bünyesinde sizlere verilen kredi için 3 ay ile 48 ay arasında bir vade talebiniz olabilir. Yani krediyi en fazla 4 yıl içinde geri ödemeniz gerekiyor.

Almış olduğunuz araç kredisi için alacağınız para üzerinden yüzde 0,5 komisyon, yani kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekebilir. Bu oran düşebilir, ancak yükselemez.

Bu taşıt kredisi kampanyasından faydalanan kişiler hayat sigortası ya da araç sigortası yaptırmak zorunda değillerdir. Sadece alınan aracın kredi için rehin edilmesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Bu kredi kapsamında 20 bin liralık bir taşıt kredisi almak isterseniz kredinin faiz oranı 1,04 olacaktır. Aynı zamanda kredi için ödemeniz gereken tahsis ücreti de 100 lira oluyor. Bunun dışında kredi için herhangi bir masraf söz konusu olmayacaktır.

Krediden 6 ay vadeye kadar faydalanmanız durumunda kredi faiz oranı 1,04 oluyor. Ancak 6 aydan daha fazla vade isterseniz 48 aya kadar vade almanız durumunda kredi faiz oranı 1,44 oluyor. 48 ay vadeli olarak aldığınız 20 bin liralık kredinin aylık ödemesi 616 lira olacaktır. Buna ek olarak kredi tahsis ücreti dışında herhangi bir şekilde başka ücret ödemezsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın