İş Bankası Bayrama Özel Kredi Faiz Oranları

0

Bayramda birçok kredi fırsatının kapınıza geldiği şu sıralarda, bankalar ihtiyaç kredilerini pazarlamak için sizlere özel bayram kredileri düzenlemektedir. Bayrama özel olarak düzenlenen kredi faiz oranları müşterileri bünyesine çekmeye çalışan bankaların yeni stratejileridir.

İş Bankası Bayrama Özel Kredi Faiz Oranları da bu rekabet kızışmasının bir parçasıdır. Bayrama özel olarak üç ihtiyaç kredisi fırsatı sunan bankanın faiz oranları da uygun fırsatlar içermektedir. İlk olarak Geleneksel Bayram Kredisi altında sunulan krediyle başlanabilir.

Geleneksel Bayram Kredisi Faiz Oranları

20 Eylül 2016 tarihine kadar devam edecek ihtiyaç kredisi faiz oranları fırsatı %1,27’den başlayan kredi faiz oranları içermektedir.

Kredi faiz oranları %1,27 ve  %1,35 arasında değilen kredi fırsatı, günlük 6 TL’den başlayan krediler vermektedir. 5 bin TL’lik kredi için 36 ay vade süresiyle sunulan fırsat, %1,35’lik ihtiyaç kredisi faiz oranlarıyla 1096 gün üzerinden yapılan hesaplamalarda günlük 6,05 TL’lik tutarlarla geri ödeme imkanı sunuyor.

Bankanın faiz oranları 5 bin TL’lik krediler için %1,35’ken, 15 bin TL ve üzeri kredi tutarları için örnek ödeme planı kapsamında %1,27 oranında belirtilmektedir.

Maaş Anlaşmalı ve Kamu Çalışanlarına Özel Bayram Kredisi Faiz Oranları

50 bin TL’ye kadar 36 aya varan kredi fırsatı aylık %1,24’ten başlayan faiz oranlarıyla siz müşterilerini karşılamaktadır. Bankanın faiz oranları %1,24 ve %1,35 oranında değişimler göstermektedir.

Geleneksel Bayram Kredisi’nde olduğu üzere 5 bin TL’lik krediler için %1,35’lik faiz oranı uygulanırken, 15 bin TL’lik veya 15 bin TL’yi aşan krediler için %1,24’lük faiz oranları müşterilere sunulmaktadır.

Esnafa Özel Bayram Kredisi Faiz Oranları

Esnaflara özel olarak bayram kredisi sunan bankanın kredi faiz oranları hakkında net bir bilgi verilmese de banka, 150 bin TL’ye varan kredi fırsatlarını sizler için sunmaktadır. 36 aya varan taksit imkanlarıyla bankanın kendisinden kredi faiz oranları hakkında bilgi edinilebilir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın