Ana SayfaKredilerBankpozitif'in Konut Kredisi Faiz Oranları Düştü!

Bankpozitif’in Konut Kredisi Faiz Oranları Düştü!
B

-

Bankaların Konut Kredi Faiz Oranları Düştü!

Türkiye ekonomisi son birkaç aydır yoğun bir piyasa dalgalanmasına şahit olmuştu. Özellikle darbe girişimi sonrasında piyasaların toparlanması için devlet yetkililerinin kredi faiz oranlarının düşürülmesine yönelik ısrarları da yanıt buldu. İlk yanıt emlak cephesinin bayrağını elinde tutan GYO’dan gelmişti.

GYO’dan sonra kamu bankaları da bir bir %1’in altına düşen faiz oranları uygulamışlardı. Bu faiz düşüşlerine kayıtsız kalamayan özel bankalar hep rekabet seviyesini korumak hem de çağrılara binayen konut kredisi faiz oranlarını düşürdü.

BankPozitif Konut Kredisi Faiz Oranları Düşüşleri Takip Ediyor

Özel bankalardan olan Bankpozitif internet bankacılığı politikalarıyla hizmet vermektedir. İnternet üzerinden erişebileceğiniz birçok kredi fırsatı sunan Bankpozitif’in Konut Kredisi faiz oranları düştü!

Bankpozitif cephesinde de 2 yıllık (24 ay) vade süresi için faiz oranları %0.99 olarak uygulanmaktadır. Psikolojik bir hamle gerçekleştiren bankanın faiz oranları aslında %1’in,  0.01 kadar altında olsa da bu düşüş büyük çaplı kredilerde yine sizlere masraftan koruyacaktır.

25 aylık ve 120 aylık vade süreleri (2 – 10 yıl arası) içinse banka %1,15’lik faiz oranları uygulamaktadır. Bankanın konut kredisi faiz oranları böyle bir hal alırken 100 bin TL’lik krediler için de siz tüketicilere örnek ödeme planları sunmaktadır. Kredi faiz oranları piyasadaki düşüşlere nazaran ortalama değerler içerse de Bankpozitif’in bünyesinde hizmet almak isteyenler için böyle bir veri grafiği göstermektedir.  

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol