Akbank Tüm Türkiye Geneli Personel Alımları

0

Akbank Banka İş İlanları

Türkiye’nin en büyük özel bankalarından olan Akbank personel alımları gerçekleştiriyor. Akbank kariyer fırsatlarını ayağınıza kadar getirerek, bankacılık sektöründe kariyer planlayanlara yeni kapılar aralıyor.

Akbank bünyesinde görev almak isteyenler için Tüm Türkiye Geneli Personel Alımları gerçekleştirilecektir. Takım ruhuna önem veren, açık ve şeffaf insan kaynakları politikalarıyla çalışanlarına eşit hizmetler sunan banka iş ilanlarına başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bankanın personel alımı gerçekleştirdiği pozisyon Birebir Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi’dir.

İş ilanında belirtilen özellikler neticesinde bankanın sizde aradığı nitelikler bulunmaktadır. Kişiye özel yatırım ürünlerinin satışının ve pazarlamasının yapılmasında görev almış en az 2 yıllık deneyimli adayların iş başvurusu yapması beklenmektedir.

Ayrıca adaylar, finansal piyasaları yakından takip eden ve müşteri odaklı kişiler olmalıdır. Personel alımları gerçekleştirecek olan bankanın iş ilanında belirttiği diğer nitelikler; SPK, BES lisanslarına sahip, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, erkek adaylar içinse askerliğini tamamlamış adaylar olması beklenmektedir.

İş ilanları için belirtilen iş tanımı; Şube kadrosunda görev alacak bireylerin, Birebir Bankacılık (üst gelir grubunu kapsamaktadır) bölümü için yeni müşteriler kazandırılması, etkin ve kişiye özel bankacılık hizmetlerinin verilmesi sağlanmalıdır.

Bankacılık sektöründe kariyerini ilerletmek isteyen adaylar, Birebir Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi’nin yanında Yönetici Yardımcısı adaylığı için de iş başvurusu gerçekleştirebilirler. İlan geçerlilik tarihi olarak 15 Ağustos 2016 ve 5 Eylül 2016 belirtilmektedir. Türkiye genelinde takım arkadaşları arayan bankanın iş ilanına başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Türkiye Geneli Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-birebir-bankacilik-musteri-iliskileri-yoneticisi-1005067?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1005067&refno=1299_11195

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın