Denizbank Banka İş İlanları

Sberbank Group bünyesinde, yerini sağlaştıran ve birbirinden özel banka hizmetleriyle müşterileri karşılayan bankanın aktif büyüküğü ve müşteri portföyü giderek büyümektedir. Hızını kesmeden yoluna devam eden banka, kendisine personel alımları gerçekleştirmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası’nda görevlendirilecek takım arkadaşları arayan banka üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun adayları değerlendirecektir. Tercihen iyi derecede İngilizce bilmesi istenen adaylar, bankacılık sektörüne Denizbank ile adım atmak istiyorlarda iş başvurusu için ilan sayfasını ziyaret edebilirler.

Denizbank Operasyonel CRM Uzmanı Personel Alımları için banka iş ilanlarına başvuracak adayların genel nitelikleri karşılaması gerekmektedir.

Aranan nitelikler; analitik düşünme yeteneğine sahip ve problem çözme becerisi olan, SQL ve Microsoft Office uygulamalarını kullanabilen, iletişim yeteneği güçlü bireyler iş başvurusu kapsamında değerlendirilecektir.

İş ilanları için iş tanımına özet bir bakış atılırsa; satış, pazarlama ve operasyon kollarında verimlilik stratejileri destekleyici ürün, süreç araçtırmaların yapılması, bu ürünlerin geliştirilmesi, öneriler sunulması, uygun önerilerinse hayata geçirilmesinin sağlanması gerekmektedir.

Personel alımı gerçekleştirecek olan banka aynı zamanda; Verileri CRM perspektifinde analiz ederek, doğru ve zengin bir veri yapısının oluşturulmasını sağlamalıdır. Müşterilere ilişkin ürün bilgilerinin derlenmesi, güncel iş ihtiyaçları kapsamında iyileştirmeler ve zenginleştirmeler yapılmalıdır. İş ilanında yer alan iş tanımı bu bilgilerle özetlenmektedir. Ayrıca sorularınız için Denizbank’ın kariyer hesabı olan instagram sayfasını da kullanabilirsiniz.

Personel alımları gerçekleştirecek olan bankanın son başvuru tarihi 16 Eylül 2016 olarak belirtilmektedir.

Denizbank Operasyonel CRM Uzmanı Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/denizbank-a-s/operasyonel-crm-uzman-yetkili-is-ilani/704693

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın