Ana SayfaKredilerYapı Kredi Düşük Faizli Konut Kredisi Fırsatı

Yapı Kredi Düşük Faizli Konut Kredisi Fırsatı
Y

-

Konut alımlarınızda ev fiyatları artıyor ve sizin ev almanız daha zor bir hal alıyorsa, birçok bankadan kullanabileceğiniz kredilerle bu artık o kadar zor hale gelmemektedir. Eğer kredi kullanma konusunda tereddütleriniz yoksa bankaların konut kredisi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Yaza özel olarak düzenlenen Yapı Kredi Düşük Faizli Konut Kredisi, Kelepir Mortgage adıyla sizlere sunulmaktadır. Mortgage kredisiyle birlikte %0,99’dan başlayan faiz oranları ile kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yapı Kredi’nin faiz oranlarını indirmesiyle çıkan konut kredilerinden birisi olan, bu kredi fırsatıyla ev alımlarınız için %0,99 ve %1,05 arasında değişen faiz oranları karşınıza çıkmaktadır. Düşük faizli konut kredisi olarak nitelendirilse de normalde ortalama değere sahip faiz oranları içermektedir. Ayrıca kredi faiz oranlarından faydalanabilmeniz için bazı paket alımları da şart koşulmaktadır.

1 milyon TL’ye kadar kullanabileceğiniz konut kredisi fırsatı için banka Çıkar Paketi alımını zorunlu tutmaktadır. Bu paketin alımıyla birlikte belirtilen faiz oranları geçerli olacaktır. Mortgage kredisi için faiz oranları ayrıca aylık eşit taksitler için geçerlidir. Uygulanan faiz oranları 60 aya kadar olan vadeler için %0,99’ken 60-120 ay arasında %1,05 olmaktadır.  120 aya varan vade seçenekleriyle kredinizi 10 yıla yayılmış bir geri ödeme seçeneğiyle kapatabilirsiniz.

Sizden kredi kapsamında ayrıca ipotek tesis ücreti, kredi tahsis ücreti ve ekspertiz ücreti masraflar da talep edilebilir. Konut kredileri hakkında detaylı bilgi almak için ve başvurularınız içinse Yapı Kredi şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol