Yapı Kredi Bilgi ve Gm Operasyonları Yetkilisi Alımı Yapıyor! Başvurular 5 Ağustos Son!

0
Yapı Kredi Bilgi ve Gm Operasyonları Yetkilisi Alımı Yapıyor!
Yapı Kredi Bilgi ve Gm Operasyonları Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Ödüllü internet bankacılığı alanında liderliği altında çalışmalarına devam ederken Türkiye’nin en büyük çağrı merkezi yapısını sunan Yapı Kredi Bilgi ve Gm Operasyonları Yetkilisi alımı yapıyor.

1944 yılında Türkiye’nin ilk özel sermayeli ulusal bankası olarak tek bir şube ve “Hizmette Sınır Yoktur” felsefesiyle kurulumu sağlanan Yapı Kredi Bilgi ve Gm Operasyonları Yetkilisi alımını banka iş ilanlarında yayınladı.

“Türkiye’nin En İyi Bankası” sloganı altında her zaman ileri adım atan banka olarak hizmette hep öncülüğünü korumak için de iletişim gibi alanlarda da liderlik sağlamak maksadıyla çalışmalar yapmanın yanı sıra Bilgi, Belge ve Gm Operasyonları Yetkilisi olarak görev yapmak için Yapı Kredi Bilgi ve Gm Operasyonları Yetkilisi alımına İstanbul(Avr.)(Beşiktaş) bölgelerinde çalıştırılmak üzere başladı.

Yapı Kredi Bilgi ve Gm Operasyonları Yetkilisi için Aranılan Nitelikler

Yapı Kredi Bilgi ve Gm Operasyonları Yetkilisi için Aranılan Nitelikler
Yapı Kredi Bilgi ve Gm Operasyonları Yetkilisi için Aranılan Nitelikler
 • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmak,
 • MS Office programlarını kullanabilmek ve yeni gelişmeleri de her zaman takipte kalarak ilerletmek,
 • Hesap mutabakatı yapabilecek kadar muhasebe bilgisine sahip olmak,
 • Tercihen 1 ya da 2 sene Banka veya Faktoring tecrübe sahibi olmak,
 • Tercihen İngilizce bilgisine sahip olmak,
 • Takım çalışmasına yatkın ve etkili iletişimle öncü olabilecek performans sergilemek,
 • İletişimi kuvvetli, problem çözme becerisi gelişmiş olmak,
 • Sonuç odaklı, takipçi ve yoğun çalışma ortamına uyumlu olarak düzenli ve disiplinli çalışmak.

Görevleri Nelerdir?

Görevleri Nelerdir?
Görevleri Nelerdir?
 • Yurt içinde ve yurt dışında müşteri tahsilat girişlerini ve hesap mutabakatlarını yaparak kontrol altında tutmak,
 • İşlem evraklarında temlik alınan fatura, çek, senet gibi şekil şartlarında iş akışlarında belirtilen kontrol setlerine göre kontrol edilerek sistem girişlerini yaparak sorumlu olmak,
 • Çek ya da senetlere ilişkin kayıtları güncel tutmak,
 • Gerekli müşteri yazılarını hazırlamak,
 • Resmi kurumlara gönderilecek yazıları hazırlamak,
 • Kendisine verilen operasyonel işleri yürüterek görevleri koordineli takipte tutmak.

Bilgi ve Gm Operasyonları Yetkilisi Nedir?

Müşterilerin isteklerine ve talep ettiklerine yönelik hizmet ermede bankacılık işlemleri olarak gerçekleşmesi mümkün olan süreçlerde işlemin tamamlanması ve en başından sona kadar takip etme işlemini yapar ve bilgi, belge ve iletişim gibi her alanda kontrol sağlar. Bu birim üzerinde çalışan banka personelleri çeşitli görev ve sorumluluklar da üstlenir.

Bilgi ve Gm Operasyonları Yetkilisi Alımı

Gm Operasyonları Yetkilisi Alımı
Gm Operasyonları Yetkilisi Alımı

Banka merkezi operasyon alanlarında yetkili olabilmek için adayların üniversitelerde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinde 4 yıllık eğitimi tamamlamaları gerekmektedir. Bu meslekle ilişkisi bulunan İşletme, İktisat, Muhasebe, Maliye, Ekonomi, Bankacılık ve Finans, Çalışma Ekonomisi vb. bölümlerinden mezun olunması gerekir. Bazı bankalar ise özel olarak şartlarda Mühendislik fakültelerinden mezunları da ara sıra kendi birimlerinde istihdam sağlamak adına alım yapabilir.

Son başvuru tarihi 05 Ağustos 2021’dir. Banka son başvurunu tarihi değiştirme yetkisine sahiptir. Yayımlanan ilanla ilgili başvuru yapmak ve ilanı detaylı incelemek isteyenler haberin sonunda bulunan bağlantıdan faydalanabilirler.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanlarıkamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-bilgi-belge-ve-gm-operasyonlari-yetkilisi-2793468
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın