Ana SayfaKredilerBankPozitif Güncel İhtiyaç Kredi Faiz Oranları

BankPozitif Güncel İhtiyaç Kredi Faiz Oranları
B

-

İhtiyaç kredilerinin ülkemizde yoğun bir taleple karşılaştığı dönemlerde, ihtiyaç kredisi hizmetlerinin takibini yapmak zor olacaktır. Birçok banka birbirinden farklı kredi fırsatlarıyla karşımıza çıkmaktadır. Özellikle kendi içinde de ürünlerin farklı kredi faiz oranları içermesi ve çeşitlilik arz etmesi bu durumu daha da zor hale getirmektedir.

Bankpozitif hizmetlerinden faydalanmak isteyenler için ihtiyaç kredisi faiz oranları ise sizler için derlenmiştir. Bankanın masraf ödemeksiniz sunduğu krediler ve sağladığınız teminatlara özel olarak uyguladığı faiz oranları bulunmaktadır.

Masrafsız İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Sadece 4 dakikanızı ayırarak başvurabileceğiniz kredinin faiz oranları sabit olarak %1,39’luk oranlar içermektedir. 50 bin TL’ye kadar kullanılabilecek kredi internet üzerinden başvuruları kabul etmektedir. Ek bir masraf ödemeksizin çekebileceğiniz kredi için banka, 36 aya varan vadeler sunmaktadır.

Ev İpotekli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Daha yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi kullanımlarınızda karşınıza çıkan bu kredi, evinizi teminat vermeniz halinde sizlere sunulmaktadır. Bu kredi için uygulanacak olan kredi faiz oranları %1,49’luk yüzdeler içermektedir.

Yine 36 aylık vadelerle siz de evinizi teminat göstererek bu krediden belirtilen faiz oranlarıyla yararlanabilirsiniz.

Faiz Oranlarına Ek Ücretlendirmeler

Belirtilen ihtiyaç kredisi faiz oranlarının yanında sizlerden ekstra olarak ücretler de ihtiyaç kredisi masrafları olarak yansıtılabilir. Bunlar kredi tahsis ücreti olabilir. Kredi tahsis ücreti kredi tutarının %0,5’i kadar alınan bir ücrettir. Sigorta hizmetlerinin sunulması halinda sigorta masrafları da alınabilir. Ayrıca kredi faiz oranlarına ek ücretlerin bir diğeri teminatlı ihtiyaç kredilerinde alınan ekspertiz ücretleridir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,260BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol