Emlak Konut GYO İndirim Kampanyası Uzatılıyor!

0

Emlak Konut GYO İndirim Kampanyası Detayları

15 Temmuz 2016’nı izleyen günlerde ekonominin çalkalanmasını önlemeye yönelik birçok önlem ve tedbir birbirini izlemiş bu konuda birçok vatandaş ve firma iyileştirici süreçlere imza atmıştı. Bu sürecin içerisinde Emlak Konut GYO’da düzenlediği kampanyayla, gözleri kendi üzerine çevirmişti.

Emlak Konut GYO tarafından düzenlenen kampanya, %0,70’lik konut kredisi faiz oranlarıyla vatandaşı sevindirmeye yetmişti. Konut satışlarının yükselmesini hedef alan kampanyada ayrıca borçların kapatılmasına yönelik bir de %20’lik indirim uygulanmıştı. 1 ay sürmesi planlanan kampanya süresi uzatıldı.

4 aylık bir uzatma sağlanan kampanya geçmişe yönelik borçların kapanması için sürdürdüğü %20’lik indirimin süresini de 30 Eylül 2016 tarihine kadar uzatmış bulunmakta. Emlat Konut GYO Kampanyası’na gösterilen yoğun ilgi üzerine 1 Ağustos itibariyle başlayan kampanya 31 Aralık 2016’ya kadar sürecek. Emlak Konut GYO yetkililerinden bu konu hakkında açıklamalar da gelmeye devam etmektedir. Bu tarz hamlelerin ülkenin geleceği için sağlanması gerektiği yönünde vurgulamalar gelmektedir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

GYODER’in de katıldığı kampanya 86 projelik bir atılıma dönüşmüştü. Konut sayısının 56 bine çıktığı kampanyanın, GYODER tarafından da uzatılması düşünülüyor. 30 proje için geçerli olan kampanya dahilinde 25 gün içerisinde 2 bin 200 konutun satıldığı bilgisi yer almaktadır. Yapılan kampanyalarla birlikte Emlak Konut projelerinde 1 milyar 450 milyonluk bir cironun yapıldığı bilinmektedir.

Kampanya için belirtilen vade süresi de tekrar hatırlatılmak istenirse, 120 aya varan vade seçenekleri sizler için sunulmaktaydı.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın