Garanti Operasyon Asistanı Personel Alımları

0

Garanti Banka İş İlanları

Garanti Bankası, teknoloji ile iç içe yapısı ve yenilikçi bankacılık anlayışıyla hizmet veren bir bankadır. Türkiye’nin finansal sektöründe önemli gelişmelerin ve hizmetlerin sağlanmasına olanak sağlayan banka iş ilanları kapsamında personel alımları gerçekleştirmektedir.

Garanti Bankası bünyesinde kariyer hedefleyen bireyler için yapılacak personel alımları en az önlisans mezunları için iş başvurusu sağlamaktadır.

Garanti Operasyon Asistanı Personel Alımları, operasyon merkezinde (abacus) çalışacak adaylar için yayınladığı iş ilanı için 30 yaşını aşmamış bireylerin başvuruları beklenmektedir. İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden adaylar için yayınlanan banka iş ilanı, adaylara bazı şartlar koşmaktadır.

Banka personel alımı için aranan nitelikler; askerlik görevini tamamlamamış erkek adaylar için en az 1 yıllık tecil istemektedir. Kendinizi zaman planmasında başarılı ve operasyonel işlerde başarılı biri olarak görüp bu işleri sevebileceğinizi düşünüyorsanız iş başvurusu için ilan sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bankacılık alanında kariyerinize güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. İş ilanı için belirtilen iş tanımı; şubelerden gelen talep ve talimatlarla ilgili operasyonel işlemlerin gerçekleştirilmesidir.

Banka iş ilanları için değerlendirmeye alınacak olan kişiler, tecrübeli veya tecrübesiz adaylar olabilir. Kariyer başlangıcına bankacılık sektöründe başlamak isteyenler için sunulan iş ilanının yayında kalma aralığı 29 Ağustos 2016 ve 11 Eylül 2016 olarak belirtilmektedir.

Bankanın diğer iş ilanlarıyla ilgileniyorsanız, farklı alanlarda açık 29 pozisyondan kendinize uygun olana da başvurabilirsiniz.

Garanti Operasyon Asistanı Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-operasyon-asistani-1522038?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1522038&refno=29983_5100

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın