Yapı Kredi Bireysel Segment Yöneticisi Personel Alımları

0

Yapı Kredi Banka İş İlanları

Türkiye’nin ilk özel bankalarından olan Yapı Kredi, müşterilerine daha uygun fırsatlarda kredi ve bankacılık hizmetleri sağlamak için çıktığı yolda köklü bir yer edinmiştir. Edindiği sağlam yerinde güvenle müşterilerine hizmet vermeye devam eden banka personel alımları gerçekleştirmektedir.

Banka Genel Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere Yapı Kredi Bireysel Segment Yöneticisi Personel Alımları yapan banka, üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun adaylarla ilgilenmektedir.

Banka iş ilanları İstanbul bölgesinde ikamet adaylar için geçerlidir. Üniversitelerin İşletme, İktisat ve Mühendislik bölümlerinden mezun adaylarla ilgilenen banka, proaktif ve sonuç odaklı çalışan adayları bünyesine beklemektedir. İş başvurusu yapacak adaylarda aranan genel nitelikler özetle şu şekildedir;

  • Tercihen pazarlama, segment yönetimi ve CRM alanlarında en az 5 yıllık deneyim sahibi,
  • İngilizce diline hakim adaylar,
  • Analitik düşünebilen, stratejik çözümler üretebilen ve problem çözme yeteneği güçlü kişiler,
  • Planlama ve organizasyonda başarılı,
  • İnsan ilişkilerinde etkili becerilere sahip,
  • Microsoft Office programlarına hakim ve erkek adaylar içinse askerlik görevini tamamlamış adaylar beklenmektedir.
İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımları Yapıyor!

Personel alımı gerçekleştirecek olan banka, iş tanımında; Bireysel bankacılık müşterilerine yönelik, gerekli araştırmaların ve kampanyaların gerçekleştirilmesi bu kapsamda reklamların düzenlenmesi, karlılığın yükseltilmesi, pazarlama stratejilerinin tespit edilip geliştirilip uygulanması, yeni müşterilerin kazanımı gibi bilgiler yer almaktadır.

Banka iş ilanlarına başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz tarih aralığı 30 Ağustos 2016 – 27 Ekim 2016 olarak belirtilmektedir. Bankanın diğer iş ilanları için diğer pozisyonları da ilan sayfasında sağ üstten görebilirsiniz.

Yapı Kredi Bireysel Segment Yöneticisi Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

 http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-bireysel-segment-yoneticisi-1472316?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1472316&refno=12166_2108

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın