Krediler Garanti Bankası’ndan 50 Bin Lira Masrafsız Bayram Kredisi

Garanti Bankası’ndan 50 Bin Lira Masrafsız Bayram Kredisi

Son Güncelleme:

Garanti Bankası Bayram Kredisi

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranlarına nazaran daha düşük bir faiz oranıyla bayram kredisi kampanyası düzenledi. Bayram kredisi olarak sunulan bu kredi bayrama kadar verilmeye devam edilecek. 50 bin liraya kadar alınabilen Garanti Bayram kredisinde çeşitli gider ve masraflar bulunuyor. Bayram kredisi için sizlere şu detayları aktarabiliriz:

Garanti bankası bayram kredisini verirken kefil ya da teminat istemiyor. Yani bu krediyi almak isteyenlerin kefil bulmalarına gerek yoktur. Bunun yanı sıra kredi için belirlenen herhangi bir tahsis ücreti de yok. Tahsis ücreti olmadığı için yalnızca sigorta bedeli ödemek gerekiyor. Hayat sigortası yapmayan kişiler krediden faydalanamıyorlar.

Garanti Bankası bayram kredisi için belirlenen yıllık maliyet oranı yüzde 17,5’tir. Kredilendirme oranı ise yüzde yüz, çünkü sizlerden ipotek de istenmiyor.

Garanti Bankası bayram kredisi için tercih edebileceğiniz vade seçenekler 1 ay ile 36 ay arasında değişiyor, en az 1 ay vade isteyebilirken bankadan en fazla 36 ay vade talep edebilirsiniz.

Bayram kredisi için belirlenen güncel kredi faiz oranı ise 1,19 tarafından belirlenmiş olup bu kredi bayrama kadar verilecektir. Dolayısıyla Kurban Bayramı dönüşünde bu kredi kampanyası aktif olmayacağı için o zaman kredi alamazsınız.

Kredi için ödeyeceğiniz toplam masraf 50 bin lira için 250 liradır. Buna ek olarak 50 bin lira aldığınız krediyi 36 ayda öderseniz aylık taksit miktarı 1786 lira olacaktır.

Bankadan 50 bin lira kredi alarak bunu tekrar 3 yılda ödediğinizde toplamda kredi faizi olarak 14 bin 546 lira ödemeniz gerekir. 

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,155BeğenenlerBeğen
7,201TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,495TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler