Halkbank’tan Bayramda Masrafsız İhtiyaç Kredisi

0

Bayramın yaklaşmasıyla beraber bankaların büyük bir yarış içerisinde yürüttüğü kredi kampanyaları da birbirini izlemektedir. Kamu bankalarından olan Halkbank’da bayramda ihtiyaç kredileri için kampanyalar düzenlemektedir.

Halkbank’tan Bayramda Masrafsız İhtiyaç Kredisi, günde 12 TL’den başlayan 10 Bin TL’lik bir krediyi sizlere sunmaktadır. Bayram kredisi sunan bankanın ihtiyaç kredisi 36 aylık taksitlerle sizleri karşılamaktadır. Masrafsız ihtiyaç kredisine kredi başvurusu yapmak isteyenler SMS yoluyla hızlı bir başvuru gerçekleştirebilirler.

BAYRAM, TC kimlik No, Aylık Gelir, Çekilmek İstenen Tutar, aralarında boşluklarla 3452’ye gönderilerek kredi başvurusu gerçekleştirilebilir. Başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz alternatif kanallar internet şubesi ve Halkbank Dialoglardır.

Kredi tahsis ücreti talep etmeyen bankanın faiz oranları %1,35’ten başlamaktadır. Örnek ödeme planında ihtiyaç kredileri için iki seçeneği bulunmaktadır. Masrafsız ihtiyaç kredisi için sizlere bütçe planlamanız dahilinde bilgi verilirse ödemeler iki seçenek için şu şekilde olacaktır;

  • 10.000 TL, 36 ay vade seçeneği ve %1,35 faiz oranıyla aylık taksitler 369 TL’dir. Yıllık maliyet oranı %21,2691’dir.
  • 50.000 TL, 36 ay vade seçeneği ve %1,35 faiz oranıyla aylık taksitler 1.844 TL’dir. Yıllık maliyet oranı %21,2691’dir.
İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Eylül)

Kredi başvurusu yapanlar için internet kanalları ve Halkbank Dialoglardan yapılan başvurularda üst limit 15.000 TL, şubelerden yapılacak başvurulardaysa 50.000 TL’dir. Ürün için geçerli faiz oranları bankadan taksit tutarı kadar Kredili Mevduat Hesabı açtıran müşteriler, kredi kartı başvurusunda bulunmayı ve Hayat Sigortası yaptırmayı düşünen müşteriler için geçerli olacak faiz oranlarıdır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın