Bayramın yaklaşmasıyla beraber bankaların büyük bir yarış içerisinde yürüttüğü kredi kampanyaları da birbirini izlemektedir. Kamu bankalarından olan Halkbank’da bayramda ihtiyaç kredileri için kampanyalar düzenlemektedir.

Halkbank’tan Bayramda Masrafsız İhtiyaç Kredisi, günde 12 TL’den başlayan 10 Bin TL’lik bir krediyi sizlere sunmaktadır. Bayram kredisi sunan bankanın ihtiyaç kredisi 36 aylık taksitlerle sizleri karşılamaktadır. Masrafsız ihtiyaç kredisine kredi başvurusu yapmak isteyenler SMS yoluyla hızlı bir başvuru gerçekleştirebilirler.

BAYRAM, TC kimlik No, Aylık Gelir, Çekilmek İstenen Tutar, aralarında boşluklarla 3452’ye gönderilerek kredi başvurusu gerçekleştirilebilir. Başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz alternatif kanallar internet şubesi ve Halkbank Dialoglardır.

Kredi tahsis ücreti talep etmeyen bankanın faiz oranları %1,35’ten başlamaktadır. Örnek ödeme planında ihtiyaç kredileri için iki seçeneği bulunmaktadır. Masrafsız ihtiyaç kredisi için sizlere bütçe planlamanız dahilinde bilgi verilirse ödemeler iki seçenek için şu şekilde olacaktır;

  • 10.000 TL, 36 ay vade seçeneği ve %1,35 faiz oranıyla aylık taksitler 369 TL’dir. Yıllık maliyet oranı %21,2691’dir.
  • 50.000 TL, 36 ay vade seçeneği ve %1,35 faiz oranıyla aylık taksitler 1.844 TL’dir. Yıllık maliyet oranı %21,2691’dir.

Kredi başvurusu yapanlar için internet kanalları ve Halkbank Dialoglardan yapılan başvurularda üst limit 15.000 TL, şubelerden yapılacak başvurulardaysa 50.000 TL’dir. Ürün için geçerli faiz oranları bankadan taksit tutarı kadar Kredili Mevduat Hesabı açtıran müşteriler, kredi kartı başvurusunda bulunmayı ve Hayat Sigortası yaptırmayı düşünen müşteriler için geçerli olacak faiz oranlarıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × one =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.