Halkbank Kampanyalı Kredi Faiz Oranları

0

Halkın ihtiyaçlarını gözeterek, halk için hizmet veren Halk Bankası, uzun yılların verdiği deneyimle müşterilerinin memnuniyetini sağlamaya devam etmektedir. Kamu bankası olarak müşterilerine devlet güvencesini de ayrıca sağlamaktadır.

Çeşitli kampanyalarla müşterilerine durmaksızın hizmet veren banka zaman zaman kampanyalı kredilerle faiz oranlarını düşürmektedir. Gerek taşıt kredileri, gerek emeklilere verilen ihtiyaç kredileri, gerek konut kredileri, özel sektör çalışanlarına dair ihtiyaç kredileri gibi birçok kredi için faiz oranlarını özelleştirmektedir.

Halkbank Kampanyalı Kredi Faiz Oranları, Hesaplı Evim Konut Kredisi ile başlanıcak olursa; %0,80’den başlayan kredi faiz oranlarıyla müşteriler karşılanmaktadır. Müşterilere %0,80 ve %0,95 faiz oranları arasında konut kredisi hizmeti veren bankanın hizmetleriyle uygun koşullar sunmaktadır.

Bayram kredisi hizmeti sunan bankanın, Bayram Ettiren Kredi fırsatıysa %1,35’lik kampanyalı kredi faiz oranlarıyla sizleri karşılamaktadır.

Bayramda da kredi hizmetiyle şubelerden yapacağınız başvurularda masrafsız ihtiyaç kredisinden 50 bin TL’ye kadar faydalanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Taşıt kredileri için düzenlediği kampanyalar ise %1,23’lük faiz oranlarıyla tüketicileri karşılamaktadır. 48 aya varan vade seçenekleri boyunca sıfır km araçlarda %1,23, ikinci el araçlardaysa %1,27’lik faiz oranları uygulanmaktadır. Bir diğer konut kredisi olan Canım Evim Konut Kredisi için banka, %1,10 ile %1,18 arasında değişen kredi faiz oranları uygulamaktadır.

Bankanın kampanyalı kredi faiz oranları içeren diğer ürünleri; Bordro24 – %1,25 ve %1,35 arasında değişen faiz oranları, Emeklilere özel ve kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi için %1,25 ve %1,35 arasında değişen faiz oranları, özel sektör çalışanları için %1,29 ve %1,39 arasında değişen oranlar, konut kredilerinizi Halkbank bünyesine %1,10’dan başlayan kredi faiz oranları ile transfer edebileceğiniz krediler.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın