Bankpozitif Güncel Kredi Faiz Oranları 2016

Google Haberlere Abone Ol:

Bankpozitif, internet bankacılığı ile hizmet veren bankalardan birisidir. Kredi çekimlerinde de aynı yolu izleyen bankanın masrafsız kredileri de bulunabilmektedir. Bu yönden faiz oranlarının da uygun olması durumunda müşterilerinin dikkatini çekebilir.

Bankpozitif Kredi Faiz Oranları 2016 yılı için bilgisi olmayan kullanıcılarsa bu bilgilere internet ortamından yapacakları araştırmalarla bulacaktır. Bu kullanıcılara yönelik kredi faiz oranları bilgileri ise sizler için derlendi.

Bankpozitif Güncel Kredi Faiz Oranları

Bankanın faiz oranlarının en düşük seyir izlediği krediler konut kredileridir. Kredi faiz oranları genel itibariyle bireysel krediler için %0,99’luk güncel kredi faiz oranları içermektedir. Faiz oranları kullanılan krediye ve vadeye göre artışlar gösterebilmektedir.

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Bankanın ihtiyaç kredileri için uygulanan kredi faiz oranları Standart İhtiyaç Kredisi’nde %1,39’luk oranlar içermektedir. Dosya masrafsız kredi ile siz de 50 bin TL’ye kadar ihtiyaçlarınız için bu faiz oranlarıyla krediden faydalanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Mayıs)

Ev teminatlı yani ipotekli ihtiyaç kredilerinde bankanın uyguladığı kredi faiz oranları ise sabit olarak %1,69’luk oranlar içermektedir. Banka 36 aya kadar bu faiz oranlarını tüketicilerine sunmaktadır. Nakit Kredi altında belirtilen ihtiyaç kredisi faiz oranlarıysa %3 gibi aylık azami faiz oranları içermektedir.

Konut Kredi Faiz Oranları

Bankanın belki de en uygun kredilerinden olan konut kredisi için uygulanan faiz oranları %0,99’dan başlamaktadır. Vadeye göre şekillenen konut kredi faiz oranları %1,15’de son bulmaktadır. Kredinin vade bazında 24 aya kadar olan kredileri %0,99, 25 ay ve 120 ay arasında ise %1,15 faiz oranları asgari olarak tüketicilere sunulmaktadır.

Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Bankanın son bireysel kredi ürünü olan taşıt kredileri için kredi faiz oranları %1,59’dur. 48 aya kadar vade seçeneği bulunan kredi araba almak isteyenler için vade süresinde faiz oranları içermektedir.

İlginizi Çekebilir:  2022 Mayıs Ev Kredisi Faiz Oranları

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
48TakipçilerTakip Et
2,312TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Şekerbank İş İlanları: 2022 Mayıs (Deneyimli-Deneyimsiz)

Şekerbank iş ilanları için aranan kriterler birbirinden farklıdır. Bazı banka personel alımları için...

Türkiye Finans İş İlanları: 2022 Mayıs (Güncel)

T.Finans Katılım Bankası 2016 yılı içerisinde personel alımlarına devam ediyor. Banka’nın açık pozisyonları için yayınladığı banka iş ilanları, Türkiye Finans Katılım düzenleyeceği banka sınavları, Türkiye Finans Katılım iş başvuruları

Akbank İş İlanları: 2022 Mayıs (Lise ve Üniversite)

Akbank İş İlanları… Ramazan boyunca Akbank banka personel alımları için devam ediyor. Şube ağlarını sürekli genişleten bankanın adaylarda aradığı kriterler ise pozisyonlara göre farklılık gösteriyor

Kuveyt Türk İş İlanları: 2022 Mayıs

Çok sayıda finansal ürün ve hizmeti etkin bir biçimde müşterileriyle buluşturan Kuveyt Türk...