Akbank Banka İş İlanları

Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından olan Akbank, Adana’da pamuk üreticilerine finansman sağlamak amacıyla kurulmuş bir bankadır. Türkiye’nin birçok yerinde dağıtım kanalları sunan ve hizmet veren banka teknolojinin de yakın bir takipçisidir.

Banka Türkiye’nin her yerine hizmet sağlayan dağıtım kanallarıyla Türkiye’nin lider finansal kuruluşları arasında yer almaktadır. Bünyesinde çalıştırılmak üzere personel alımları gerçekleştiren Akbank, Kalite Yönetimi Yöneticisi pozisyonu için takım arkadaşları aramaktadır.

Akbank Kalite Yönetimi Yöneticisi Personel Alımları, üniversitelerin 4 yıllık mezunları kapsamında gerçekleştirilmektedir. Banka iş ilanları için başvuracak adaylar ayrıca iyi derecede İngilizce bilmelidir.

Araştırma şirketlerinde anketler konusunda deneyim sahibi olan adayların değerlendirileceği personel alımı için iş ilanına başvurularınızı ilan sayfasından gerçekleştirebilirsiniz. (anketler online anketler vb. ile ilgilidir.)

İş başvurusu gerçekleştirecek adayların ayrıca iletişim yetenekleri gelişmiş, kaliteli ve müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştirebilecek kişiler olması beklenmektedir. Sorumluluk sahibi ve proaktif çalışma sergileyebilecek adaylar personel alımları kapsamında değerlendirmeye alınacaktır.

Banka iş ilanlarına başvuracak erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması şartı vardır.

Bankacılık sektöründe kariyer hedefliyorsanız ve kariyerinize Akbank bünyesinde devam etmek istiyorsanız iş ilanı için başvuru aralığı; 31 Ağustos 2016 – 29 Ekim 2016 olarak belirtilmektedir. Bankanın bu iş ilanı için belirttiği çalışma yeri İstanbul Asya Yakası’dır. Bankanın diğer iller ve diğer pozisyonlar için 25 açık pozisyonu daha mevcuttur.

Akbank Kalite Yönetimi Yöneticisi Personel Alımları, iş ilanını başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-kalite-yonetimi-yoneticisi-1640545

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın