Anasayfa Banka İş İlanları Albaraka Türk Personel Alımları ve Banka Sınavları

Albaraka Türk Personel Alımları ve Banka Sınavları

Albaraka Türk Banka İş İlanları

Kurumsallaşmış yapısıyla bankacılık sektöründe Katılım Bankaları olarak önder konumda yer alan Albaraka Türk personel alımları ve banka sınavları gerçekleştirecektir.

Albaraka Türk Personel Alımları ve Banka Sınavları kariyer hedeflerini bankacılık yönünde ilerletmek isteyen adaylar için GENÇ ALBARAKA AKADEMi’de fırsatlarla dolu bir dünyanın kapılarını aralamaktadır.

Türkiye genelinde yapılacak personel alımı için Genel Müdürlük ve Şubelerde görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktadır.

Üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili mezun adayların veya üçüncü-dördüncü sınıf öğrencileri banka iş ilanları kapsamında değerlendirmeye alınacaktır. (İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler, İktisat ve İşletme Fakültelerinin dört yıllık bölümleri, Hukuk Fakülteleri, Mühendislik Fakülteleri, Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar, Psikoloji vb. bölümler)

Banka bünyesinde çalışmak üzere iş başvurusu yapacak adaylar faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, okul döneminde hafta içi en az 2 tam gün çalışabilecek, önceki dönem derslerini başarıyla tamamlamış adaylar olmalıdır.

Personel alımları gerçekleştirecek olan banka ayrıca analitik olarak düşebilen, çok iyi derecede İngilizce bilen, ekip çalışmasına yatkın yazılı ve sözlü iletişimde yetkin kişileri iş ilanları kapsamında değerlendirmektedir. İş başvurusunda bulunan adaylar, uygun bulunmaları durumunda yazılı sınava davet edilmektedirler.

Banka iş ilanında ayrıca yazılı sınavda başarılı bulunan adayların sonraki mülakatta başarılı olmaları halinde Genç Albaraka Akademisi’ne katılabilecekleri belirtilmektedir.

Bankanın Türkiye Geneli iş ilanı için belirtilen iller; İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Konya, Samsun, Trabzon’dur. İlana başvurularınızı 20 Ekim 2016 tarihine kadar gerçekleştirebilirsiniz.

Albaraka Türk Personel Alımları ve Banka Sınavları, iş ilanına başvurlarınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-genc-albaraka-akademisi-895305?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=895305&refno=17235_2569

 

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

one × 4 =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,790BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,026TakipçilerTakip Et
12TakipçilerTakip Et
2,566TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler