2,95 Civarında Seyrediyor

Dolar fiyatları birkaç gündür hafif dalgalanmalar gösteriyor ve 2,95 TL civarında seyrediyor. Dolar fiyatları geçen Perşembe günü 2,93 civarına kadar gerilemişti. Ancak tekrar yükselişe geçen dolar birkaç gün içinde 2,97 civarına yaklaştı. Güne de 2,958 civarında başlayan dolar daha sonra gerileme yaşadı ve 2,956 civarına geriledi.

Euro Fiyatlarında da Az Bir Düşüş Yaşandı

Euro fiyatları günlerdir dar bir aralıkta inişli çıkışlı bir seyir izliyordu. Genelde 3,30 civarında seyreden Euro bugünde aynı aralıkta bulunuyor. Ancak Euro güne hafif bir düşüş yaşayarak giriş yaptı. Güne 3,30 civarında başlayan Euro fiyatları 3,295 civarına düştü. Yakın zamanlarda Euro fiyatlarındaki en düşük seviye ise 3,28 TL civarlarında idi.

Altında Düşüşte

Son günlerde önemli değer kayıpları yaşayan altın fiyatları bugünde düşüş yaşadı. Gram altın fiyatları yaklaşık 1 hafta önce 127 TL civarında idi. Ama şu sıralarda gram altın 124 TL civarına geriledi. Güne 124,6 TL civarında başlayan altın fiyatları düşüş yaşadı. Günün ilk saatlerinde 124,3 civarına gerileyen gram altın fiyatları düşüşünü sürdürüyor.

Çeyrek altın fiyatları da son günlerde önemli değer kaybı yaşadı. Çeyrek altın yaklaşık 1 hafta öncesinde 206 TL civarına kadar çıkmıştı. Ancak hızlı bir gerileme yaşayan çeyrek altın fiyatları 202 TL civarına gerilemişti. Sonrasında hafif bir yükseliş yaşayan çeyrek altın bunun ardından düşüşe geçti. Güne 201,6 TL civarına başlayan çeyrek altın 201,3 seviyelerine geldi. Cumhuriyet altını ise şu sıralarda 838 TL civarında satılıyor. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

7 + eleven =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.