TEB Taşıt Kredisi

Yarım Günde Kredi

TEB taşıt kredisinde banka yarım günde işlemlerin tamamlanıp kredi verebileceğini söylüyor. Ancak işlemlerin uzaması ya da müşteri durumunun uygun olmaması halinde kredi gecikebilir. Ayrıca banka müşteri durumunu inceleyip kredi vermeme hakkına da sahiptir.

Bu kredide aylık akdi faiz oranı yüzde 1,20 olarak belirlenmiş durumdadır. Kredi tahsis ücreti ise kredi bedelinin yüzde 0,5’i oranında bir bedeldir. Ayrıca bunun üzerinde birde BSMV dâhil edilmektedir. Bankadan örneğin 20 bin TL kredi alıp 36 ay vade seçeneğini kullanırsanız taşıt kredisi faizi yüzde 1,20 olacaktır. Aylık taksit tutarınız ise 715,84 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti BSMV de dâhil olmak üzere 105 TL olacaktır. Sigorta bedeli olarak ise banka sizden 245,10 TL tahsil edecektir. Bu kredinin size yıllık maliyet oranı ise yüzde 19,1592 olacaktır.

Banka bu kredide farklı ödeme koşulları da sunuyor. Krediyi şimdi alıp ödemelerinize bayram sonrasında da başlayabilirsiniz. TEB kredi başvurularını serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir. Yani kredi almanız uygun görülmemesi halinde banka size kredi vermeyebilir.

Taşıt kredisi için banka sizden nüfus cüzdanı ya da ehliyet, gelir belgesi ya da maaş bordrosu ya da gelir gösteren belge alınacak araç 0 km ise proforma fatura ikinci el ise alınacak aracın ruhsat fotokopisi gereklidir. Bunlara ek olarak banka farklı belgeler ya da kefil de talep edebilir. Bu kredi hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın TEB şubesine başvurabilirsiniz. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.