Garanti’den 1,32 Faiz Oranlı Bayram Kredisi

Garanti Bankası Bayram Kredisi

Geçtiğimiz günlerde kredi kampanyalarını güncelleyen Garanti Bankası’na ait kredi faiz oranları değişiklik gösterdi. Bu bağlamda dileyenler bankadan uygun faiz oranlarıyla bayram kredisi kullanabiliyorlar. Üstelik doğrudan Garanti Bankası müşterisi olanlar daha avantajlı. Çünkü bu kişiler Garanti Bankası internet şubesi aracılığıyla kredi başvurusu yapabiliyorlar. Ardından yapılması gereken ise hesaba yatan parayı çekmek oluyor.

Garanti Bankası’nın bayram kredisi kampanyası iki farklı parçaya bölünmüş durumda. Bunlarda ilki 25 bin liraya kadar olan bayram kredisi ikincisi ise 50 bin liraya kadar olan bayram kredisi kampanyasıdır. İki farklı kredi kampanyasının kredi faiz oranları da değişkenlik gösteriyor.

25 bin liraya kadar Garanti Bankası bayram kredisi kampanyasından faydalanmak isteyenler için belirlenen kredi faiz oranı 1,32’dir. Bin liradan 25 bin liraya kadar bu faiz oranı geçerlidir.

25 bin lira 50 bin lira arasında değişen Garanti Bankası bayram kredisi için belirlenen kredi faiz oranı 1,19’dur. Her iki kredi kampanyasından faydalanan kişiler için belirlenen maksimum vade 36 aydır.

Garanti Bankası’nın bayram kredisine ait olan kredi tahsis ücreti her 5 bin lira için belirleniyor. Yani aldığınız her 5 bin lira için bankaya 5 lira kredi tahsis ücreti ödemek durumunda kalıyorsunuz.

25 bin liralık kredide 375 TL olan sigorta bedeli 50 bin liralık kredide 750 lira oluyor. Ancak bu sigorta hesaplaması ortalamadır. Değişkenlik gösterebilir.

25 bin lira kredi alan kişiler 36 ay vadede aylık 916 lira taksit ödemesi yaparlar. 50 bin lira kredi alan kişiler ise aynı vadede aylık bin 786 lira ödeme yaparlar. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.