Burgan Bank Bayramda İhtiyaç Kredisi

Tunus merkezli olan Burgan Bank, kısa süredir Türkiye’de faaliyet gösteren bankalardan olmasına karşın yükselişini hızla tamamlamıştır.

Türkiye’de birçok tüketiciye kredi sağlayan banka ürünlerini kampanyalarla müşterilerine sunmaktadır. Bu kampanyalardan bayrama özel olanı da Burgan Bank Bayramda İhtiyaç Kredisi’dir. Bayramda sunduğu avantajlı oranlarla karşımıza çıkmaktadır.

Ödemelerini 3 ay ertelemeli olarak yapabileceğiniz kredi 33 aylık vade süreleri içermektedir. Uygun faiz oranlarıyla müşterilerine, günlük 32 TL’den başlayan krediler sunmaktadır. Bayramda da ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için sunulan ihtiyaç kredileri, Eylül sonuna kadar geçerlidir.

Eylül sonuna kadar geçerli olacak olan kampanyanın faiz oranları %1,36’dan başlamaktadır.

Maksimum olarak 30 bin TL’ye kadar kullanabileceğiniz bayram kredisi, ertelemeli seçenekler için 33 aya varan taksit imkanları sunmaktadır. 32 TL’den başlayan günlük ödemeler 12 aylık taksit dönemi ve %1,36 faiz oranıyla 10 bin TL’lik ihtiyaç kredisi için yapılmıştır. 30 bin TL’ye kadar kullanabileceğiniz krediyle birlikte bayrama özel ihtiyaçlarınızı kredi başvurusu yaparak rahatça karşılayabilirsiniz.

Diğer ihtiyaç kredilerine nazaran biraz yüksek faiz oranları içerse de Burgan Bank’dan faydalanmak isteyen müşteriler için avantajlı fırsatlar sunulmaktadır. Bankanın diğer ihtiyaç kredilerinde kendinize özel fırsatları da yakalayabilirsiniz. Kredi sokurunuz yüksekse Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi sizi daha uygun faiz oranlarıyla karşılayabilir.

Sunulan Burgan Bank Bayramda İhtiyaç Kredisi için kredi tahsis ücreti, sigorta masrafları ve vergi ücretleri talep edilebilir. Kredi başvurusu için Burgan Bank şubeleri veya internet kanalları kullanılabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.