Burgan Bank Bayramda İhtiyaç Kredisi

0

Tunus merkezli olan Burgan Bank, kısa süredir Türkiye’de faaliyet gösteren bankalardan olmasına karşın yükselişini hızla tamamlamıştır.

Türkiye’de birçok tüketiciye kredi sağlayan banka ürünlerini kampanyalarla müşterilerine sunmaktadır. Bu kampanyalardan bayrama özel olanı da Burgan Bank Bayramda İhtiyaç Kredisi’dir. Bayramda sunduğu avantajlı oranlarla karşımıza çıkmaktadır.

Ödemelerini 3 ay ertelemeli olarak yapabileceğiniz kredi 33 aylık vade süreleri içermektedir. Uygun faiz oranlarıyla müşterilerine, günlük 32 TL’den başlayan krediler sunmaktadır. Bayramda da ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için sunulan ihtiyaç kredileri, Eylül sonuna kadar geçerlidir.

Eylül sonuna kadar geçerli olacak olan kampanyanın faiz oranları %1,36’dan başlamaktadır.

Maksimum olarak 30 bin TL’ye kadar kullanabileceğiniz bayram kredisi, ertelemeli seçenekler için 33 aya varan taksit imkanları sunmaktadır. 32 TL’den başlayan günlük ödemeler 12 aylık taksit dönemi ve %1,36 faiz oranıyla 10 bin TL’lik ihtiyaç kredisi için yapılmıştır. 30 bin TL’ye kadar kullanabileceğiniz krediyle birlikte bayrama özel ihtiyaçlarınızı kredi başvurusu yaparak rahatça karşılayabilirsiniz.

Diğer ihtiyaç kredilerine nazaran biraz yüksek faiz oranları içerse de Burgan Bank’dan faydalanmak isteyen müşteriler için avantajlı fırsatlar sunulmaktadır. Bankanın diğer ihtiyaç kredilerinde kendinize özel fırsatları da yakalayabilirsiniz. Kredi sokurunuz yüksekse Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi sizi daha uygun faiz oranlarıyla karşılayabilir.

Sunulan Burgan Bank Bayramda İhtiyaç Kredisi için kredi tahsis ücreti, sigorta masrafları ve vergi ücretleri talep edilebilir. Kredi başvurusu için Burgan Bank şubeleri veya internet kanalları kullanılabilir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın