Denizbank Yüzde 0.99 Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi

0

Denizbank, Sberbank bünyesinde bulunan bir finansal hizmetler kuruluşudur. Banka, hizmetlerine denizcilik sektörüne finansal destek amaçlı faaliyete geçirerek kurulmuştur.

Günümüzde geniş bir ürün ağı ve dağıtım kanalları bulunan bankanın bayrama özel fırsatları bulunmaktadır. Sadece TC Kimlik Numaranızla ve cep telefonunuzla başvurabileceğiniz Denizbank Yüzde 0.99 Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi sizlere sunulmaktadır.

Bankanın bayram kredisi olarak hizmete sunduğu bu kredi, dilerseniz en yakın Denizbank şubelerine kredi başvurusu yaparak da kullanılabilir.

2 bin TL’ye kadar %0,99 faiz oranlarıyla kredi imkanı tanıyan banka, 36 aya kadar uzayabilen taksit imkanları içermektedir. Ayrıca 55 bin TL’ye kadar değişen faiz oranlarıyla bayrama özel ihtiyaç kredisinden faydalanabilirsiniz. Kredi tutarı arttırkça, kredi için uygulanan faiz oranları da artış gösterebilmektedir. Bankanın 10 bin  TL’lik kredilerinde değişen faiz oranları %1,55 ve %1,59 arasında seyretmektedir.

Bankanın ayrıca örnek ödeme planları da web sitesinde kampanya sayfası aracılığıyla belirtilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Örnek ödeme planları;

  • 2 bin TL’lik ihtiyaç kredisi, 12 ay vade süresi, %0,99 faiz oranı ile aylık taksitler 180 TL’dir. Sigorta ve prim ücretleri 10 TL, kredi tahsis ücreti 0 TL, aylık toplam maliyet oranı %1,2688, yıllık toplam maliyet oranı %15,2254’tür.
  • 10 bin TL’lik bayram kredisi, 36 ay ade süresi, %,59 faiz oranı ile aylık taksitler 387 TL’dir. Sigorta ve prim ücretleri 123 TL, kredi tahsis ücreti 0 TL, aylık toplam maliyet oranı %2,1215, yıllık toplam maliyet oranı %25,4583’tür.

Bayram öncesi için sunulan bayram kredisi için banka kredi tahsis ücreti talep etmemektedir. Denizbank bayrama özel ihtiyaç kredisi için kredi başvurusu yaparak ihtiyaçlarınızı karşılamaya başlayabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın