Denizbank Yüzde 0.99 Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi

Denizbank, Sberbank bünyesinde bulunan bir finansal hizmetler kuruluşudur. Banka, hizmetlerine denizcilik sektörüne finansal destek amaçlı faaliyete geçirerek kurulmuştur.

Günümüzde geniş bir ürün ağı ve dağıtım kanalları bulunan bankanın bayrama özel fırsatları bulunmaktadır. Sadece TC Kimlik Numaranızla ve cep telefonunuzla başvurabileceğiniz Denizbank Yüzde 0.99 Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi sizlere sunulmaktadır.

Bankanın bayram kredisi olarak hizmete sunduğu bu kredi, dilerseniz en yakın Denizbank şubelerine kredi başvurusu yaparak da kullanılabilir.

2 bin TL’ye kadar %0,99 faiz oranlarıyla kredi imkanı tanıyan banka, 36 aya kadar uzayabilen taksit imkanları içermektedir. Ayrıca 55 bin TL’ye kadar değişen faiz oranlarıyla bayrama özel ihtiyaç kredisinden faydalanabilirsiniz. Kredi tutarı arttırkça, kredi için uygulanan faiz oranları da artış gösterebilmektedir. Bankanın 10 bin  TL’lik kredilerinde değişen faiz oranları %1,55 ve %1,59 arasında seyretmektedir.

Bankanın ayrıca örnek ödeme planları da web sitesinde kampanya sayfası aracılığıyla belirtilmektedir.

Örnek ödeme planları;

  • 2 bin TL’lik ihtiyaç kredisi, 12 ay vade süresi, %0,99 faiz oranı ile aylık taksitler 180 TL’dir. Sigorta ve prim ücretleri 10 TL, kredi tahsis ücreti 0 TL, aylık toplam maliyet oranı %1,2688, yıllık toplam maliyet oranı %15,2254’tür.
  • 10 bin TL’lik bayram kredisi, 36 ay ade süresi, %,59 faiz oranı ile aylık taksitler 387 TL’dir. Sigorta ve prim ücretleri 123 TL, kredi tahsis ücreti 0 TL, aylık toplam maliyet oranı %2,1215, yıllık toplam maliyet oranı %25,4583’tür.

Bayram öncesi için sunulan bayram kredisi için banka kredi tahsis ücreti talep etmemektedir. Denizbank bayrama özel ihtiyaç kredisi için kredi başvurusu yaparak ihtiyaçlarınızı karşılamaya başlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.