Ana SayfaGündemGaranti BBVA’dan Türkiye’nin İlk Kurumsal Yeşil Taşıt Kredisi

Garanti BBVA’dan Türkiye’nin İlk Kurumsal Yeşil Taşıt Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti BBVA, Türkiye içerisinde bir ilke daha imza attı. Bu sefer uygulamada yurt içinde ilk kurumsal yeşil taşıt kredisi için imkan yarattı.

Sürdürülebilir temel stratejilerini onaylayarak ileriye dönük hareket eden Garanti BBVA, bu kapsamda yenilikçi çözümleri ile çevreye daha iyi bir gelecek sunmak adına katkılarını sürdürüyor. Bu alanda çevreci ve taşıt kullanımlarında ileri seviyeye ilerlemek adına taşıt kullanımlarını arttırarak ilk önce bireysel müşterilere sağlanan imkanı artık Yeşil Taşıt Kredisi ürünüyle, tüm kurumsal firmaların filo ve araç finansman kullanımlarına da avantaj olarak sunuyor.

Kurumsal Yeşil Taşıt Kredisi Garanti BBVA’da!

Kurumsal Yeşil Taşıt Kredisi Garanti BBVA’da!
Kurumsal Yeşil Taşıt Kredisi Garanti BBVA’da!

Türkiye içerisinde bir ilk olarak Yeşil Taşıt Kredisi ile Garanti BBVA, şirketleri üzerinden düşük faiz avantajı sayesinde daha verimli hibrit ve elektrikli araçlarda geçişe öncülük ediyorken diğer bir yandan da filoların çevreci taşıtlar üzerinden uygulamasında yenilenmelerini teşvik ederek dünya üzerinde geleceğine katkı sağlamayı hedefliyor.

Kurumsal Yeşil Taşıt Kredisi Paketiyle Katkı Sağlıyor!

Yeşil Taşıt Kredisi Paketiyle Katkı Sağlıyor!
Yeşil Taşıt Kredisi Paketiyle Katkı Sağlıyor!

Fosil yakıtlar üzerinden endeksli olarak otomotiv sektörü ile dünyada çevresel riskleri bulunduran durumlara karşı, yakıt verimliliği ve çevreci özellikleri ile öne çıkmakta. Bu konuda hibrit ve elektrikli modellerin üretiminde son zamanlara giderek daha çok ağırlık veriyor.

Tüketicilerden ya da şirketlerden bu yaklaşımla taşıt satın alımında ya da kiralanmasında tercihlerde çevreci modeller üzerine kullanım sağlanıyor. Garanti BBVA bu süre içinde 2017 yılında bireysel müşterilere özel başlattığı çevreci taşıt kredilerinde uygulama sonrasında kendi bünyesinde finansal güç kullanımında avantajı Kurumsal Yeşil Taşıt Kredisi ile sağlıyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.