Ana SayfaGündemGaranti BBVA’dan Türkiye’nin İlk Kurumsal Yeşil Taşıt Kredisi

Garanti BBVA’dan Türkiye’nin İlk Kurumsal Yeşil Taşıt Kredisi
G

-

Garanti BBVA, Türkiye içerisinde bir ilke daha imza attı. Bu sefer uygulamada yurt içinde ilk kurumsal yeşil taşıt kredisi için imkan yarattı.

Sürdürülebilir temel stratejilerini onaylayarak ileriye dönük hareket eden Garanti BBVA, bu kapsamda yenilikçi çözümleri ile çevreye daha iyi bir gelecek sunmak adına katkılarını sürdürüyor. Bu alanda çevreci ve taşıt kullanımlarında ileri seviyeye ilerlemek adına taşıt kullanımlarını arttırarak ilk önce bireysel müşterilere sağlanan imkanı artık Yeşil Taşıt Kredisi ürünüyle, tüm kurumsal firmaların filo ve araç finansman kullanımlarına da avantaj olarak sunuyor.

Kurumsal Yeşil Taşıt Kredisi Garanti BBVA’da!

Kurumsal Yeşil Taşıt Kredisi Garanti BBVA’da!
Kurumsal Yeşil Taşıt Kredisi Garanti BBVA’da!

Türkiye içerisinde bir ilk olarak Yeşil Taşıt Kredisi ile Garanti BBVA, şirketleri üzerinden düşük faiz avantajı sayesinde daha verimli hibrit ve elektrikli araçlarda geçişe öncülük ediyorken diğer bir yandan da filoların çevreci taşıtlar üzerinden uygulamasında yenilenmelerini teşvik ederek dünya üzerinde geleceğine katkı sağlamayı hedefliyor.

Kurumsal Yeşil Taşıt Kredisi Paketiyle Katkı Sağlıyor!

Yeşil Taşıt Kredisi Paketiyle Katkı Sağlıyor!
Yeşil Taşıt Kredisi Paketiyle Katkı Sağlıyor!

Fosil yakıtlar üzerinden endeksli olarak otomotiv sektörü ile dünyada çevresel riskleri bulunduran durumlara karşı, yakıt verimliliği ve çevreci özellikleri ile öne çıkmakta. Bu konuda hibrit ve elektrikli modellerin üretiminde son zamanlara giderek daha çok ağırlık veriyor.

Tüketicilerden ya da şirketlerden bu yaklaşımla taşıt satın alımında ya da kiralanmasında tercihlerde çevreci modeller üzerine kullanım sağlanıyor. Garanti BBVA bu süre içinde 2017 yılında bireysel müşterilere özel başlattığı çevreci taşıt kredilerinde uygulama sonrasında kendi bünyesinde finansal güç kullanımında avantajı Kurumsal Yeşil Taşıt Kredisi ile sağlıyor.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,359TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol