Finansbank 2016 Konut Kredisi Faiz Oranları Eylül

Finansbank, 29 yıldır Türkiye’de etkin bir şekilde bankacılık sektöründe faaliyet göstermitir. Özel bankalar arasında güçlü bir yer edinen banka müşterilerine özel fırsatlar sunmayı da ihmal etmiyor.

Müşterilerine özel olarak sunduğu fırsatlar ışığında son zamanlarda konut kredisi faiz oranlarındaki düşüşleri dikkate alan Finansbank 0.99’Dan Başlayan Konut Kredisi Faiz Oranları sunmaktadır.

Bankanın Standart Konut Kredisi için uyguladığı faiz oranlarıyla, Finansbank’tan kredi çekmek isteyenler bu faiz oranlarıyla 125 bin TL’ye kadar kredi çekebiliyor. TL cinsinden kullanabileceğiniz krediler için ekspertiz değerinin %75’ine kadar kredi çekebilirsiniz.

%0,99’luk faiz oranları 60 ay ve 120 aylık vade fırsatlarında sabit bir seyir izlerken, bu faiz oranlarının geçerliliği 125 bin TL’lik kredilere kadardır. Finansbank’ın sunduğu kredi faiz oranları 125 bin TL’yi aşan krediler için artmaktadır.

125 bin TL’nin üzerindeki kredi tutarları için banka, %1,07’lik kredi faiz oranları uygulamaktadır.

Teminat olaraksa satın alacağınız evin ipoteği yeterli sayılmaktadır. Finansbank’ın ön gördüğü konut kredisi faiz oranlarıysa 120 aylık vade sürelerine kadar geçerlidir. Ayrıca kredi faiz oranları dışında sizlerden kredi tahsis ücretleri, ekspertiz ücretleri, ipotek tesis ücretleri ve sigorta ücretleri de alınabilir.

Konut kredisi faiz oranları genel itibariyle %0,99 ve %1,07 arasında seyrederken konut kredisini Finansbank’tan almak isteyenler şubeler ve başvuru kanalları aracılığıyla kredi başvurularını gerçekleştirebilirler.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın