Ana SayfaKredilerFinansbank Eylül Konut Kredi Faiz Oranları 2016

Finansbank Eylül Konut Kredi Faiz Oranları 2016

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Finansbank 2016 Konut Kredisi Faiz Oranları Eylül

Finansbank, 29 yıldır Türkiye’de etkin bir şekilde bankacılık sektöründe faaliyet göstermitir. Özel bankalar arasında güçlü bir yer edinen banka müşterilerine özel fırsatlar sunmayı da ihmal etmiyor.

Müşterilerine özel olarak sunduğu fırsatlar ışığında son zamanlarda konut kredisi faiz oranlarındaki düşüşleri dikkate alan Finansbank 0.99’Dan Başlayan Konut Kredisi Faiz Oranları sunmaktadır.

Bankanın Standart Konut Kredisi için uyguladığı faiz oranlarıyla, Finansbank’tan kredi çekmek isteyenler bu faiz oranlarıyla 125 bin TL’ye kadar kredi çekebiliyor. TL cinsinden kullanabileceğiniz krediler için ekspertiz değerinin %75’ine kadar kredi çekebilirsiniz.

%0,99’luk faiz oranları 60 ay ve 120 aylık vade fırsatlarında sabit bir seyir izlerken, bu faiz oranlarının geçerliliği 125 bin TL’lik kredilere kadardır. Finansbank’ın sunduğu kredi faiz oranları 125 bin TL’yi aşan krediler için artmaktadır.

125 bin TL’nin üzerindeki kredi tutarları için banka, %1,07’lik kredi faiz oranları uygulamaktadır.

Teminat olaraksa satın alacağınız evin ipoteği yeterli sayılmaktadır. Finansbank’ın ön gördüğü konut kredisi faiz oranlarıysa 120 aylık vade sürelerine kadar geçerlidir. Ayrıca kredi faiz oranları dışında sizlerden kredi tahsis ücretleri, ekspertiz ücretleri, ipotek tesis ücretleri ve sigorta ücretleri de alınabilir.

Konut kredisi faiz oranları genel itibariyle %0,99 ve %1,07 arasında seyrederken konut kredisini Finansbank’tan almak isteyenler şubeler ve başvuru kanalları aracılığıyla kredi başvurularını gerçekleştirebilirler.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.