HSBC Eylül Konut Kredi Faiz Oranları 2016

0

HSBC Konut Kredisi Faiz Oranları 2016

HSBC, Londra merkezli bir finansal kuruluşlar şirketidir. Günümüzde aktif olarak birçok bölgede hizmet veren banka, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirdiği kredileri sizlere sunmaktadır.

Her banka gibi HSBC’de verdiği kredi hizmetleri için belirli kredi faiz oranları üzerinden ücret talep etmektedir.

HSBC, her bir kredi için farklı faizleri müşterilerine sunmaktadır. Konut kredisi faiz oranları da diğer kredilerden ayrı faiz oranları içermektedir. Bankanın konut kredisi faiz oranları son zamanlarda bankaların faizlerindeki düşüşlerle birlikte %1’in altına inmiştir. HSBC’nin sunduğu faiz oranları 2016 yılı içerisinde %1,25’ten başlayan oranlardayken Eylül ayı için %0,99’dan başlamaktadır.

HSBC Eylül Konut Kredisi Faiz Oranları

120 aya kadar uzayan vadelerle konut kredisi hizmeti sunan bankanın kredi faiz oranları Standart Krediler için %1,25’lik faiz oranları içerirken kampanyalı fırsatlarla bu oranlar düşüş yaşamıştır.

HSBC Eylül Konut Kredisi Faiz Oranları 2016 yılı için %0,99 gibi oranlara gerilemiştir. 84 aylık vadelere kadar %0,99 faiz oranları uygulayan banka 85 ve 120 ay vade süresi aralığı için %1,06 olarak uygulamaktadır.

Kampanyalı olarak sunulan bu kredi faiz oranları yeni kullandırılacak krediler için geçerlidir. Tüm müşterilerin faydalanabileceği faiz oranları, 25 Ağustos 2016 ve 9 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerliliğini korumaktadır. Banka sizden konut kredisi  kapsamında ekspertiz ücreti, ipotek tesis ücreti, kredi tahsis ücreti gibi masraflar da talep edebilmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın