Ana SayfaKredilerHSBC Eylül Konut Kredi Faiz Oranları 2016

HSBC Eylül Konut Kredi Faiz Oranları 2016

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

HSBC Konut Kredisi Faiz Oranları 2016

HSBC, Londra merkezli bir finansal kuruluşlar şirketidir. Günümüzde aktif olarak birçok bölgede hizmet veren banka, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirdiği kredileri sizlere sunmaktadır.

Her banka gibi HSBC’de verdiği kredi hizmetleri için belirli kredi faiz oranları üzerinden ücret talep etmektedir.

HSBC, her bir kredi için farklı faizleri müşterilerine sunmaktadır. Konut kredisi faiz oranları da diğer kredilerden ayrı faiz oranları içermektedir. Bankanın konut kredisi faiz oranları son zamanlarda bankaların faizlerindeki düşüşlerle birlikte %1’in altına inmiştir. HSBC’nin sunduğu faiz oranları 2016 yılı içerisinde %1,25’ten başlayan oranlardayken Eylül ayı için %0,99’dan başlamaktadır.

HSBC Eylül Konut Kredisi Faiz Oranları

120 aya kadar uzayan vadelerle konut kredisi hizmeti sunan bankanın kredi faiz oranları Standart Krediler için %1,25’lik faiz oranları içerirken kampanyalı fırsatlarla bu oranlar düşüş yaşamıştır.

HSBC Eylül Konut Kredisi Faiz Oranları 2016 yılı için %0,99 gibi oranlara gerilemiştir. 84 aylık vadelere kadar %0,99 faiz oranları uygulayan banka 85 ve 120 ay vade süresi aralığı için %1,06 olarak uygulamaktadır.

Kampanyalı olarak sunulan bu kredi faiz oranları yeni kullandırılacak krediler için geçerlidir. Tüm müşterilerin faydalanabileceği faiz oranları, 25 Ağustos 2016 ve 9 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerliliğini korumaktadır. Banka sizden konut kredisi  kapsamında ekspertiz ücreti, ipotek tesis ücreti, kredi tahsis ücreti gibi masraflar da talep edebilmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...