Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank İç Anadolu Gişe Yetkilisi Personel Alımları

Akbank İç Anadolu Gişe Yetkilisi Personel Alımları

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Akbank Banka İş İlanları

  Türkiye çapında birçok bankacılık uygulamasının öncüsü olan Akbank, geniş bir dağıtım kanalıyla müşterilerine ve Türkiye ekonomisine destek sağlamaktadır.

  Geçmişten bugüne birçok özel fırsatı hem müşterileri, hem kendisi hem de çalışanları için sağlayan Akbank İç Anadolu Gişe Yetkilisi Personel Alımları gerçekleştirmektedir. Bankacılık alanında kariyerinde Akbank tecrübesi edinmek isteyenler için yayınlanan banka iş ilanına başvurular başladı.

  Banka iş ilanları için üniversitelerin ilgili örgün lisans bölümlerinden mezun adaylarla ilgilenmektedir. Bankaya yapacağınızi iş başvurusu için Afyon ve çevresinde ikamet ediyor olmanız gerekmektedir. Banka personel alımı için ayrıca bazı koşullar da öne sürmektedir.

  Adayların 1988 ve sonrası doğumlu olmaları gerekmektedir. Erkek adaylar içinse askerliğini tamamlamış adaylar ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir.

  İş ilanları için ayrıca müşteri odaklı çalışabilecek, dinamik, güler yüzlü ve etkili bir iletişim sahibi kimseler, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, takım çalışmalarına yatkın adayların iş başvurusu beklenmektedir. Banka iş ilanlarına yapacağınız bu başvuru için ayrıca 2016 yılı içerisinde başka bir işe alım sınavına katılmamış ve bankanın daha önce düzenlemiş olduğu sınavların sözlü aşamalarında başarısız kabul edilmemiş olmak gereklidir.

  Bankanın personel alımları bağlamında belirtilen iş tanımı; Afyon ili ve ilçelerinde Gişe yetkilisi olarak görevlendirilecek adaylar aranmaktadır.

  Bankanın iş ilanına son başvuru tarihi olarak 31 Ekim 2016 belirtilmiştir.

  Akbank Gişe Yetkilisi İç Anadolu Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

  http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-ic-anadolu-bolge-825161

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,246TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

  BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

  QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

  QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

  Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

  Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.