Banka İş İlanları Yapı Kredi İç Kontrol Denetçisi Personel Alımları

Yapı Kredi İç Kontrol Denetçisi Personel Alımları

Son Güncelleme:

Yapı Kredi Banka İş İlanları

Yapı Kredi 1944 yılında ilk ulusal çaplı banka olarak finansal sektörde faaliyete geçen bankadır. Türkiye’nin önde gelen bankalarından olan Yapı Kredi, birçok finansal destekle tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda hedeflerine yön vermektedir.

Çalışanları için de birçok fırsatı öngören, her bir çalışanına eşitlik ilkesiyle yaklaşan Yapı Kredi İç Kontrol Denetçisi Personel Alımları gerçekleştirmektedir.

Personel Alımları yapan banka ayrıca İç Kontrol Denetçi Yardımcı pozisyonu için de adayların başvurularını beklemektedir. Banka iş ilanları ışığında üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun adaylar başvurularını gerçekleştirebilirler. (İktisadi ve İdari Bilimler fakülteleri bölümleri)

İş başvurusunda bulunacak adaylar aynı zamanda bankaların İç Kontrol veya Teftiş Birimleri’nde 1 ve 5 yıl aralığında deneyim sahibi olmalıdır. Banka personel alımı için tercihen CIA Sertifikası, SPK Temel Düzey veya İleri Düzey Lisanslama Sertifikalarına sahip adayları değerlendirmektedir. Adayların ayrıca iyi derecede İngilizce bilmesi gerekmektedir.

Banka iş ilanında belirtilen aranan niteliklerin diğerleri ise şu şekildedir; MS Office programlarına hakim, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın ve yoğun bir tempoyla çalışabilecek, yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, seyahat engeli bulunmayan, erkek adaylar içinse askerlik görevlerinin tamamlanmış olması gerekmektedir.

Personel alımları kapsamında yapılacak iş başvurusu için değerlendirme sonucunda görevlendirileceğiniz çalışma yeri İstanbul’dur. Bankanın iş ilanına son başvuru tarihi 31 Ekim 2016 olarak belirtilmektedir.

İş tanımıyla ilgili bilgi edinmek için iş ilanı sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yapı Kredi İç Kontrol Denetçisi Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-ic-kontrol-denetci-denetci-yrd-1587525

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,400BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,638TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,524TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler