Akaryakıtta Sıfır Faiz Avantajı Denizbank’tan Geldi!

0
Akaryakıtta Sıfır Faiz Avantajı Denizbank'tan Geldi!
Akaryakıtta Sıfır Faiz Avantajı Denizbank'tan Geldi!

Sıfır faiz avantajı sunan banka duruma göre 15 Ekim tarihine kadar Üretici Kart ile yapılan akaryakıt harcamaları üzerinden faizsiz 6 ay vade imkanını da destekliyor. 15 Ekim sonrasında ise kampanyaya 5 ay vade ile 0 faiz avantajına devam edecek.

Sıfır faiz avantajı sunan Denizbank, 15 Ekim tarihinden itibaren faizsiz 5 ay vade ile devam edecek ve tarım alanında da yüzde 47 oranla Pazar payında özel bankalar arasında ilk sırada olmaya devam ediyor. Bp ile çiftçiler arasında tarımsal faaliyetleri ihtiyaç duyarken akaryakıt harcamalarını avantaja dönüştürecek bir iş birliğini gerçekleştiriyor.

Akaryakıtta Sıfır Faiz Avantajı

Akaryakıtta Sıfır Faiz Avantajı
Akaryakıtta Sıfır Faiz Avantajı

Sektöre bakıldığında ilkleri yaşatan Üretici Kart’ın, şu an yaklaşık 620 bin üretici için kullanılır olduğuna dikkat çeken DenizBank Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“Üreticiye fırsatlar sunmaya devam edeceğiz.”

“Tarım yolculuğumuzda çiftçilerimizi hep ekmeğini topraktan çıkarıp bizimle paylaşan aile fertlerimiz olarak gördük. Elde ettikleri geliri artırıp masraflarını azaltarak üretimi sürdürülebilir kılmak için yoğun şekilde çalıştık, çalışıyoruz. Akaryakıt dağıtım sektörünün öncü kurumlarından Bp ile yaptığımız iş birliği ile en önemli ihtiyaçlarından birine yanıt vermekten mutluluk duyuyoruz. Tarıma katkımızı, memleketimize duyduğumuz sorumluluk bilinciyle devam ettireceğiz.”

Pandemi ile Tüm Dünyada Tarımın Önemini Anladı!

Pandemi ile Tüm Dünyada Tarımın Önemini Anladı!
Pandemi ile Tüm Dünyada Tarımın Önemini Anladı!

Pandemiyle birlikte tarımın, tarımsal ürünlerin öneminin tüm dünya tarafından bir kez daha hatırlandığına dikkat çeken bp Türkiye Perakende Akaryakıt Operasyon Direktörü Ersin Akmanoğlu, “Tarımın önemi eskiden de biliniyordu fakat pandemi ile birlikte tüm dünyada bir kez daha anlaşıldı. Binalar, yollar yapabilir, araçlar üretebiliriz ancak tarım yok ise yaşam durur. Dolayısıyla toprak ve onu işleyen, gıdanın sürekliliğini sağlayan çiftçilerimiz, hepimiz için çok önemli. bp Türkiye olarak ülke ekonomisine sunduğumuz yüksek katma değerin yanı sıra DenizBank gibi önemli ve büyük bir markayla çiftçilerimize destek olmak istedik. Ülkemiz için yüksek katma değerli projelerin içinde olmaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın