100 Bin TL’ye Kadar Kredi

Vakıfbank KOBİ kredisinde uzun vade seçenekleri bulunuyor. Ayrıca bu kredi ile KOBİ’ler 100 bin TL’ye kadar kredi alabiliyorlar. 36 aya kadar vade seçenekleri bulunan bu kredide farklı ödeme seçenekleri de mevcuttur. Bu sayede de kredi alıp farklı ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Kredinizi şimdi alıp 2017 yılında ödemelerinize başlayabilirsiniz. Ayrıca aylık olarak eşit taksitler halinde de ödeme yapabilirsiniz. Bir diğer ödeme şekli ise 3 ayda bir eşit taksitler halinde ödemedir. 4 aya kadar ödemesiz KOBİ kredisi de kullanabilirsiniz.

Banka bu krediden yararlanan müşterilerine bazı fırsatlar da sunuyor. Bunlardan birisi bu krediden yararlanan müşterilerin Business Card ile yapacakları harcamalarda hesap özetinde 100 TL indirim olmasıdır. Bu kampanyadan yararlanmak için SMS yoluyla katılım sağlayabilirsiniz. Ancak bu kampanyanın şartı da Business Card ve ek kartlar dâhil olmak üzere yapacakları ilk 5 bin TL tutarında alışveriş karşılığında 100 TL indirim kazanabilirler. Kampanya 30 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Vakıfbank bu krediden yararlanabilmek için çapraz bankacılık ürünlerinin alınmasını zorunlu yapmış durumdadır. Krediden yararlanan kişinin zorunlu olarak şahıs firmaları için hayat sigortası yaptırması gereklidir. Eğer müşteri bunu yapmazsa kredi bedelinin yüzde 0,5’i oranında peşin komisyon ödeyecektir. Vakıfbank KOBİ’lere özel olarak hazırladığı bu kredide uygun faiz oranları sunuyor. 3 farklı ödeme seçeneği de bulunuyor. Banka müşterilerin ihtiyaçlarına göre farklı krediler düzenleyebiliyor. Vakıfbank’ın bu KOBİ kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Vakıfbank şubesine başvuru yapabilirsiniz. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × 5 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.