Vakıfbank’tan 50 Bin Lira Masrafsız Bayram Kredisi 2016

0

Vakıfbank 2016 Bayram Kredisi

Kurban Bayramı’na özel kredilere bir yenisini de Vakıfbank ekledi. Öyle ki Vakıfbank sayesinde kredi çekmek isteyen kişiler 1000 liradan 50 bin liraya kadar kredi çekme hakkına sahipler. Üstelik Vakıfbank her kesimden insana kredi verebiliyor. Bu bağlamda emekliler, özel sektör çalışanları ya da kamu personelleri Vakıfbank sayesinde kredi alabiliyorlar. Krediye başvuru için SMS yöntemini kullanabilirsiniz.

Vakıfbank bayram kredisi kampanyası 2 farklı faiz oranıyla oluşturulmuş durumda. Buna göre masrafsız ve masraflı kredi seçeneklerinden birini seçmeniz gerekiyor. Masraflı kredide binde 5 kredi tahsis ücreti ve BSMV ödemeniz gerekirken masrafsız kredide bu masrafları ödemiyorsunuz. Ancak masraflı kredi için belirlenen kredi faiz oranı 1,27 iken masrafsız kredi için belirlenen kredi faiz oranı 1,36’dır.

Bu kredide kesin şart olarak sizlerden kefil istenmiyor. Ancak duruma göre Vakıfbank sizlerden kefil talep edebilir. Bu gibi durumlarda kefil yerine gayrimenkul ipoteği de yaptırabilirsiniz. Fakat bunun için ek masraflar ödemeniz gerektiğini unutmamanız gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Krediyi aldıktan sonra faiz oranı değiştirilmez, borç bitene kadar sabit kalır. Bankadan kredi aldığınızda sizlere bir ödeme planı verilecektir.

Eğer 36 ay vade ile 50 bin liralık bir masrafsız bayram kredisi alırsanız aylık taksit tutarınız 1846 lira olacaktır. Aynı krediyi masraflı olarak aldığınızda ise 1814 lira ödemeniz gerekir. Masraflı kredinin toplam masrafı 250 liradır. Dolayısıyla kredi tahsis ücreti ödeyerek almış olduğunuz kredi daha avantajlı görünüyor.

Kredi için hayat sigortası yaptırmanız da gerekiyor. Durumunuza göre hayat sigortası bedelleri değişebilir. Bunun için en yakın Vakıfbank şubesine uğrayabilirsiniz.

 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın