Ana SayfaKredilerŞekerbank Eylül Konut Kredi Faiz Oranları 2016

Şekerbank Eylül Konut Kredi Faiz Oranları 2016

-

Ev almak için artık dişinizden tırnağınızdan arttırmanıza gerek yok. Şekerbank konut kredisi hizmetleriyle sizlerin ev hayallerinizde sizlere destek sağlamaktadır. Sağladığı indirimli kredi faiz oranlarıyla siz de konut sahibi olabilirsiniz.

Tüm bankalar gibi Şekerbank da indirimli faiz oranlarıyla konut kredisi kullanmak isteyenler için bir fırsat sağlıyor. Ağustos başı itibariyle konut kredisi faiz oranlarını aşağı çeken bankanın kredi faiz oranları %0,89 ve %1,29 arasında seyretmektedir.

Şekerbank Konut Kredi Faiz Oranları Düşüşleri Eylül

Banka Ağustos başında bu aralıklarla kredi faiz oranları sunmaya başlarken Eylül’de de kampanyalı fırsatlar devam etmektedir. Bankanın konut kredisi faiz oranlarını indirmesiyle birlikte %0,89’dan başlayan oranlarla kredi kullanılabilmekteydi.

24 aylık vade sürelerine kadar %0,89’luk faiz oranları uygulayan banka, ilerleyen vadeer için konut kredisi faiz oranlarını arttırmaktadır.

25 ve 60 aylık süre zarfı için bu oranlar %0,99 civarında seyretmektedir. Kısacası 60 aylık vadelerde %1’in altında oranlara rastlayabiliriz. Birçok kişinin ev sahibi olmasını sağlayacak bu fırsatla, finansal sıkıntılar da ortadan kalkabilmektedir. Banka kampanyalı ürünleri için bu kredi faiz oranları ile hizmet sağlarken, standart konut kredisi hizmeti içinse %1,29’luk faiz oranlarını faiz ve ücretlendirme bilgisinde bizlere sunmaktadır. Toki kredileri içinse bu oran %1,5 olmaktadır.

Kampanyalı ürünler için 60 ay ve 120 ay için banka ayrıca %1,22 faiz oranları belirtmektedir. Konut kredisi hizmeti için farklı ödeme seçenekleriyle siz de sağlanan kredi faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol