Yapı Kredi’den Masrafsız İhtiyaç Kredisi

0

Masrafsız olarak bir krediden faydalanmayı hepimiz isteriz. Masrafsız ihtiyaç kredisi arayışında olan tüketiciler bankaların ürünleri için detaylı bir inceleme gerçekleştirirler. Sizler için bu ürünlerden birini aradan çıkartıp bulmak gerekirse;

Yapı Kredi’den Masrafsız İhtiyaç Kredisi bunlardan bir tanesi olacaktır. Türkiye’nin ilk özel bankalarından olan finansal kuruluş tüketicilere, hiçbir masraf veya komisyon ödemeden ihtiyaç kredisi imkanı tanımaktadır.

İhtiyaç kredisi için 30 bin TL’ye kadar, 36 ay vade ile %1,45’ten başlayan faiz oranlarıyla siz de başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın sunduğu masrafsız ihtiyaç kredisi, Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası ve Masrafsız İhtiyaç Kredisi’nin birlikte alınmasıyla birlikte sağlanmaktadır. Hemen Yapı Kredi’nin Kredi Şimdi internet sitesi kolundan başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz ya da kredi başvurusu için Yapı Kredi şubelerini de kullanabilirsiniz.

Kredi başvurusu için emekli müşterilerin sadece nüfus cüzdanlarını, Kamu çalışanlarıysa kamu kimlikleriyle nüfus cüzdanlarını götürmeleri yeterlidir.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Masrafsız ihtiyaç kredisi için belirtilen faiz oranları ise % 1,45 ve %1,48 arasında değişmektedir. 5 bin TL’lik tutar için %1,48 faiz oranı uygulanırken, 10 bin TL’lik ihtiyaç kredisi için %1,45 faiz oranı uygulanmaktadır.

Kredi başvurusu yapmak isteyenler için örnek ödeme planları oluşturan bankanın sunduğu üç örnek ödeme planı şu şekildedir;

  • 5 bin TL, 24 ay vade süresi, %1,48 faiz oranı ile aylık taksitler 257,70 TL’dir. Kredi tahsis ücreti yok.
  • 10 bin TL, 36 ay vade süresi, %1,45 faiz oranı ile aylık taksitler 376,13 TL’dir. Kredi tahsis ücreti yok.
  • 15 bin TL, 36 ay vade süresi, %1,45 faiz oranı ile aylık taksitler 564,20 TL’dir. Kredi tahsis ücreti yok.
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın