Denizbank Bayram Kredisi Kampanyası!

Denizbank Bayram Kredisi kampanyası ile faiz oranlarını düşürdü. 48 ay vadeli 65 bin TL’ye kadar düşük faiz oranıyla kredi alabilirsiniz. İnternetten hemen başvuru yapabilir, hesabınıza kredinizi tanımlatabilirsiniz.

Hem yurt içi hem yurt dışı birçok faaliyetle boy gösteren Denizbank, ülkemiz en büyük özel bankalarındandır. Müşterilerinin memnuniyetini esas alan banka, birçok ürünle bunu sağlamayı amaçlamaktadır. Denizbank Bayram Kredisi Kampanyası

Denizbank Bayram Kredisi Kampanyası

Kampanyalarıyla da ön plana çıkan Denizbank, bayrama özel fırsatları sizlere sunmaktadır. Bayrama özel fırsatlardan olan Denizbank Bayram Kredisi Kampanyası, sizlere özel faiz oranları içermektedir. Kampanyanın %1,25’lik faiz oranlarıyla başlaması kredi kullanmak isteyenler için oldukça iyi bir fırsattır.

Bayrama Özel Düşük Faiz Oranları!

Bayram öncesi hazırlıklar olsun sıradan ihtiyaçlar olsun sunulan bayram kredisi, 3 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınızda %1,25 faiz oranları içermektedir. Geri ödeme noktasında da sizlere 12 aya varan ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Kredinin limitiyse 65 bin TL olarak belirtilmiştir. Hızlı bir kredi başvurusu için TC Kimlik Numaranız ve Cep telefonunuzla ihtiyaç kredisine internet üzerinden başvurabilirsiniz.

Kredi başvurusunu klasik yollarla yapmak istiyorsanız ise Denizbank şubelerinin yolunu tutabilirsiniz. Kredi için belirtilen faiz oranları %1,25’ten başlarken, %1,55’lik , %1,50’lik oranlar da içerebilmektedir. Kampanyanın bitiş tarihi olaraksa 30 Haziran 2018 belirtilmektedir.

275 TL Taksitle

Vadelere göre ve tutarlara göre belirtilmiş faiz oranları şu şekildedir; 3 bin TL 12 aylık vade süresinde %1,25’lik faiz oranları içermektedir. 10 bin TL 12 aylık vade sürelerinde %1,50, 24 ay vadede yüzde 1,55’, 36 ay vadede yüzde 1,58, 48 ay vadede ise yüzde 1,59’luk faiz oranları içermektedir.  İhtiyaç kredisi kapsamında sizlerden vergiler, sigorta masrafları gibi ücretler talep edilebilir. Bayram kredisi için 3 bin TL’lik kredinin 12 ay vade ile %1,25 faiz oranındaki aylık taksitleri ise sizin için hesaplanmıştır. İhtiyaç kredisinin belirtilen bu seçenek için aylık taksitleri; 275 TL’dir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.