Şekerbank Management Trainee Programı Başvuruları Başladı!

0
Şekerbank Management Trainee Programı Başvuruları Başladı!
Şekerbank Management Trainee Programı Başvuruları Başladı!

Management Trainee Programı kapsamında Geleceğin Yöneticilerini arayan Şekerbank ile ilgili ilk olarak MT programının ne olduğu, devamında MT programı ile adaylara sunulacak tüm imkanları, adaylarda aranan şartları ve en son ise işe alım sürecinin nasıl olacağını detaylıca ele alacağız. Detaylar için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Şekerbank Management Trainee Programı Nedir?

Şekerbank Management Trainee Programı Nedir?
Şekerbank Management Trainee Programı Nedir?

Management Trainee Programı, Şekerbank gelecek senelerde başarısını sürdürecek, çok daha üst seviyelere çıkaracak yöneticileri yetiştiren programdır.

MT seçme sürecini başarı ile sonlandıran kişiler ilk aşamada temel bankacılık eğitimleri ile birlikte kişisel gelişim eğitimlerini alır ve tamamlarlar. Adaylar eğitim programlarının parçası olan rotasyon eğitimlerine de katılırlar. Bu eğitimlerle kişiler hem değerlendirme sürecinde hem de değerlendirme sonrasında aldıkları geri bildirimlerle birlikte kendilerini daha iyi tanıma fırsatı bulurlar. Eğitim bittiğinde ise MT’ler kariyer hedefleri ve eğitim sürecindeki gerçekleşecek ölçme ve değerlendirmelere göre şube ve genel müdürlük birimlerinde bankacılık kariyerlerine devam ederler.

Adaylarda Hangi Kriterler Aranıyor?

Adaylarda Hangi Kriterler Aranıyor?
Adaylarda Hangi Kriterler Aranıyor?
  • Üniversitelerinin 4 yıllık lisans eğitimi veren İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik, Fen-Edebiyat veya Hukuk Fakültelerinden mezun olması veya maksimum 1 yıla kadar deneyimli olması,
  • İleri seviyede İngilizce biliyor olması,
  • 28 yaşını doldurmamış olması,
  • Askerlik hizmetini yapmış veya en az 2 yıl süre ile tecil ettirmiş olması,
  • Güçlü iletişim ve analitik düşünebiliyor olması,
  • Ekip çalışmasında uyumlu olması,
  • Kendini geliştirmeye açık ve kariyer hedefi olması gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Şekerbank Yönetici Adayı (Management Trainee) banka iş ilanı için son başvuru tarihi bildirmemiştir. Şekerbank ailesinin katılmak istiyorsanız başvurunuzu aşağıdaki bağlantıdan faydalanarak yapabilirsiniz.

Bu iş ilanı ilk olarak linkedin.com’da yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.linkedin.com/jobs/view/2758703894/?refId=dbr9I7y3Q%2F7AxIDkeMAZQQ%3D%3D&trackingId=pCRSqNkNNqt4WKO9tClvFQ%3D%3D&trk=d_flagship3_company
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın