Ana SayfaBanka İş İlanlarıŞekerbank Management Trainee Programı Başvuruları Başladı!

Şekerbank Management Trainee Programı Başvuruları Başladı!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Management Trainee Programı kapsamında Geleceğin Yöneticilerini arayan Şekerbank ile ilgili ilk olarak MT programının ne olduğu, devamında MT programı ile adaylara sunulacak tüm imkanları, adaylarda aranan şartları ve en son ise işe alım sürecinin nasıl olacağını detaylıca ele alacağız. Detaylar için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Şekerbank Management Trainee Programı Nedir?

Şekerbank Management Trainee Programı Nedir?
Şekerbank Management Trainee Programı Nedir?

Management Trainee Programı, Şekerbank gelecek senelerde başarısını sürdürecek, çok daha üst seviyelere çıkaracak yöneticileri yetiştiren programdır.

MT seçme sürecini başarı ile sonlandıran kişiler ilk aşamada temel bankacılık eğitimleri ile birlikte kişisel gelişim eğitimlerini alır ve tamamlarlar. Adaylar eğitim programlarının parçası olan rotasyon eğitimlerine de katılırlar. Bu eğitimlerle kişiler hem değerlendirme sürecinde hem de değerlendirme sonrasında aldıkları geri bildirimlerle birlikte kendilerini daha iyi tanıma fırsatı bulurlar. Eğitim bittiğinde ise MT’ler kariyer hedefleri ve eğitim sürecindeki gerçekleşecek ölçme ve değerlendirmelere göre şube ve genel müdürlük birimlerinde bankacılık kariyerlerine devam ederler.

Adaylarda Hangi Kriterler Aranıyor?

Adaylarda Hangi Kriterler Aranıyor?
Adaylarda Hangi Kriterler Aranıyor?
  • Üniversitelerinin 4 yıllık lisans eğitimi veren İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik, Fen-Edebiyat veya Hukuk Fakültelerinden mezun olması veya maksimum 1 yıla kadar deneyimli olması,
  • İleri seviyede İngilizce biliyor olması,
  • 28 yaşını doldurmamış olması,
  • Askerlik hizmetini yapmış veya en az 2 yıl süre ile tecil ettirmiş olması,
  • Güçlü iletişim ve analitik düşünebiliyor olması,
  • Ekip çalışmasında uyumlu olması,
  • Kendini geliştirmeye açık ve kariyer hedefi olması gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Şekerbank Yönetici Adayı (Management Trainee) banka iş ilanı için son başvuru tarihi bildirmemiştir. Şekerbank ailesinin katılmak istiyorsanız başvurunuzu aşağıdaki bağlantıdan faydalanarak yapabilirsiniz.

Bu iş ilanı ilk olarak linkedin.com’da yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.linkedin.com/jobs/view/2758703894/?refId=dbr9I7y3Q%2F7AxIDkeMAZQQ%3D%3D&trackingId=pCRSqNkNNqt4WKO9tClvFQ%3D%3D&trk=d_flagship3_company
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.