Türkiye Finans Personel Alımları 2016

0

Türkiye Finans Banka İş İlanları

Family Finans ve Anadolu Finans’ın birleşmeleriyle kurulan Türkiye Finans Katılım Bankası, Tüm Türkiye için bireysel olarak ve şirketler bazında finansal destek sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Katılım bankacılığı prensibiyle, Türkiye’de bankacılık sektöründe faaliyet gösteren banka, artı değerler oluşturarak yoluna emin adımlarla devam etmek istemektedir. Müşterilerinin her ihtiyacına cevap vermek ve birçok kişi için kariyer olanağı tanımak için banka, personel alımları gerçekleştirmektedir.

Türkiye Finans Personel Alımları 2016 yılı Eylül ayı içerisinde gerçekleştirilecek olup banka iş ilanlarınca belirtilen çeşitli takım arkadaşları edinmek amacıyla yapılmaktadır. Personel alımları için bu iş ilanında belirtilen pozisyon Veri Merkezi İzleme Yetkili Yardımcısı pozisyonudur. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun adaylar iş başvurusu yapmaları sonucunda değerlendirmeye alınacaktır. (Bilgisayar operatörlüğü, bilgisayar teknolojisi ve bilgisayar programcılığı mezunları)

İş başvurusu yapacak olan adayların analiz etme yeteneğinin güçlü olması, problem çözme yeteneğine sahip olması gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Ayrıca banka iş ilanında belirilen diğer nitelikler şunlardır;

  • 7/24 vardiyalı bir şekilde çalışabilecek,
  • Bilişim alanında kariyer edinmek ve kendini geliştirmek isteyenler,
  • Faizsiz bankacılık alanında çalışmayı isteyen,
  • Banka tercihlerince iyi derecede İngilizce bilen,
  • İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden,
  • Erkek adaylar içinse askerlik görevinin tamamlanmış olması veya en az 2 yıllık tecili.

Personel alımı dahilinde yayınlanan banka iş ilanı için belirtilen iş tanımı; Veri Merkezi İzleme hizmetleri için vardiyalı olarak operasyonel süreçlerin yönetiminin sağlanmasında görev alacak takım arkadaşları aranmaktadır.

Banka iş ilanı için belirttiği son başvuru tarihi 30 Ekim 2016’dır. Bankacılık alanında kariyer hedefleyenler banka iş ilanlarına başvurularını yapabilirler.

Türkiye Finans Personel Alımları 2016, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-veri-merkezi-izleme-yetkili-yrd-1640985

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın