Ana SayfaKredilerDenizbank Faizsiz ve Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Denizbank Faizsiz ve Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorsunuz ancak krediler için talep edilen masraflar ve faizler sizi çok zorluyor. Borcunuzu uzun vadelerle öderken ekstra borçlarla karşılaşmak istemiyorsunuz.

Denizbank, Türkiye’nin en büyük özel bankalarından biri olarak Türkiye’de geniş bir dağıtım ağına sahip bankalardan bir tanesidir. Verdiği hizmetlerle her gün daha iyiyi hedefleyen banka, yeni fırsatları ve kampanyaları da sizlere sunmaktadır.

Denizbank’ın durdurak bilmediği bu kampanyaları sizin faizsiz ve masrafsız kredi kullanımlarınızda da imdadınıza yetişmektedir. Bu noktada da yine Denizbank’ın desteklerini görebilirsiniz. Bu bağlamda Denizbank sizlerin 1000 TL’ye kadar ihtiyaçlarınız için destek sağlamaktadır.

Faizsiz ve masrafsız bir ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler küçük çaplı ihtiyaçlarında Denizbank Faizsiz ve Masrafsız İhtiyaç Kredisi’nden faydalanabilirler.

Denizbank’ın sunduğu bu masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak için 2 adet otomatik ödeme talimatı vermeniz gereklidir. 2 adet otomatik ödeme talimatı veren müşteriler, 12 ay vadeli olarak sıfır faizli ve masrafsız krediyi kullanabilirler. Anında 1000 TL hesabınıza geçmektedir. Talimatlarınız ve kredi başvurusu içinse Denizbank şubelerini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Krediyle ihtiyaçlarını masrafsız bir şekilde kapatmak isteyenler için düzenlenen bu kredi için ödemelerinizin ne kadar olacağına dair bir plan oluşturulmuştur.

1000 TL’lik ihtiyaç kredisinin 12 aylık vade süresi içerisinde aylık taksitleri 83,33 TL’dir. Faiz oranı yok, toplam masraflar yok, aylık maliyet oranı ve yıllık maliyet oranları da yok! Kredi başvurusu yapmak isteyenler detaylı bilgiyi Denizbank iletişim kanalları yoluyla edinebilirler.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.