Ana Sayfa Krediler Uygun Ev Kredisi Ziraat Bankası'ndan

Uygun Ev Kredisi Ziraat Bankası’ndan

-

Artık bir ev sahibi olmanın vaktinin geldiğini düşünenlere, Ziraat Bankası bunu sağlıyor. Ziraat Bankası köklü bankacılık anlayışıyla uzun yıllardır müşterilerine devlet güvencesiyle hizmet vermektedir. Ev almak isteyenler için de ev kredisi sağlayarak müşterilerinin isteklerini karşılamaya çalışmaktadır.

Konut kredileri adı altında hizmet sunan banka, satın alacağınız ev için ekspertiz değerinin %75’ine kadar kredi kullanımı sağlamaktadır.

120 aya varan vadelerle kullanabileceğiniz ev kredisi ile ödemenizi 10 yılda rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Konut kredisi kullanımlarında banka tarafından verilen krediye binayen söz konusu ev ipotek altına alınmaktadır. Banka borcunuzun ödenememesi durumunda  konuta el koymaktadır. Gerekli görüldüğü hallerde ek teminatlar da talep edilebilir. Bankanın sağladığı bu ev kredisi için uygulanan faiz oranlarıysa %0,82’den başlamaktadır.

24 aya kadar olan vade sürelerinde Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları %0,82’yken, daha uzun vadelerde bu faiz oranı yükselmektedir.

25 ve 60 aylık vade aralığında banka tarafından ev kredisi için belirtilen faiz oranları %0,90 olmaktadır. Daha sonra 61 ve 120 ay vade aralığında ise faiz oranları biraz daha artış gösterip %0,95’i bulmaktadır. Ziraat Bankası’nın sunmuş olduğu bu ev kredisi için belirtilen faiz oranları Biz Konut Kredisi kampanyası için geçerlidir. Farklı konut kredilerinde farklı oranlarla karşılaşabilirsiniz.

Kredi için belirtilen üst limitse 1 milyon TL’dir. Kredinizi 120 aya varan vade seçenekleriyle sizin uygun faiz oranı doğrultusunda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,262BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler