Akbank Gişe Yetkilisi Personel Alımları

0

Akbank Güney Ege Bölgesi Banka İş İlanları

Hiçbir ayrımın yapılmadığı bir yerde kariyerinde yükselmek herkesin hayalindeki durumlardan bir tanesidir. Sizlere tamamıyla açık bir şekilde yaklaşan bir yönetim ve Türkiye’nin en büyük bankalarından olan Akbank sizlere bunları bütünüyle sağlamaktadır.

Bankacılık kariyerinize yeni bir bakış açısı getirebilir, bankacılığın temelinden başlayarak sizlerde kariyer hedeflerinizi çizebilirsiniz. Akbank Gişe Yetkilisi Personel Alımları ile sizi temelden başlayan bir bankacı olma şansı ile tanıştırıyor.

  • Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezunum diyorsanız
  • 28 yaşını aştım artık kariyerimde bir temel oturtmalıyım diyenler
  • Erkek adaylar için askerlik görevi tamamlanmış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olanlar
  • Müşterilere iyi bir hizmet için, müşteri odaklı ve bankanın kalitesini yansıtacak kalite odaklı çalışmalar
  • Dinamik bir profile sahip, yüzünden gülümseme eksik olmayan ve iletişim becerili yüksek
  • Yoğun çalışmaların yıldıramayacağı adaylar
  • Takım çalışmasına uyum gösterebilecek
İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Takım arkadaşları Akbank bünyesinde personel alımında değerlendirilecektir. Banka iş ilanları ile kariyerinize sağlam adımlarla devam etmenizi sağlayacak olan Akbank’ın bünyesine katılmak için iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bankanın iş ilanlarında personel alımları için belirtilen bölgeler Güney Ege Bölgesi içindir. İş ilanları kapsamındaki iller; Aydın, Denizli, Muğla, Uşak’tır.

Ayrıca iş başvurusu yapacak olan adayların, 2016 yılı içerisinde başka bir bankanın işe alım sınavlarına katılmamış, bankanınsa daha önceki sözlü sınavlarında başarısız olmamış olması beklenmektedir.  Gişe Yetkisi personel alımları iş ilanına son başvuru tarihi 3 Kasım 2016 olarak belirtilmektedir. Banka iş ilanlarını takip edenler için bankanın ayrıca diğer iş pozisyonları için 30 açık pozisyonu bulunmaktadır.

Akbank Gişe Yetkilisi Personel Alımları, iş başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-guney-ege-bolge-1643024

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın